Kezdőoldal » Állatok » Macskák » BARF etetés macskánál? Miért...

BARF etetés macskánál? Miért nem eszi a nyerset?

Figyelt kérdés

2 macskám van, az egyik imádja a nyers húst, a másik inkább lop szárazkenyeret a prézlinek valóból, minthogy megegye a nyerset.

Főtten szereti, de az mennyire tesz jót neki?

Másnál is előfordult ilyen?



2017. júl. 31. 11:49
 1/6 anonim válasza:
Nekem a kutyám ilyen, régen szerett, de most nem eszi meg. Szerintem a főtt kajától biztos nem lesz baja, mert a mi cicáink is olyat esznek, pontosabban maradékot.
2017. júl. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én macskám se szereti a nyers húst,vele nem lehet barfozni. Mondjuk az enyém tápot is kap a főtt mellé,így minden anyaghoz hozzájut,a hús pedig csak vízpótlásra jó.
2017. júl. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A hús csak vízpótlásra jó?? Micsoda?
2017. júl. 31. 16:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Úgy értettem,hogy táp mellett alutasakos helyett kapja a főtt húst,mert inni nem nagyon szeret és így legalább a pótolja a húsból a vizet.Persze a húsban is van tápanyag de nyílván teljesen más megfőzve kint nyersen.
2017. júl. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi
2017. júl. 31. 17:36
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát folyadékpótlásra leginkább a nyers hús jó, mert a nedvességtartalom legnagyobb része kifő belőle, főleg a mai nagyipari húsokból. De még mindig jobb, mint a semmi, meg még mindig hús, természetesen, sokkal jobb, mint az alutasakosok. És természetesen szaftosabb, mintha sütnénk. Én is szoktam adni, csak szeretnék a legideálisabbra törekedni.

Az én álmom a prey etetés lenne, csak a macskám olyan furán néz a nyers húsra, nem tudja, mi az, szóval ne aggódj. A másik dolog a bolti hús. Amikor magamnak olyat veszek néha, hogy szörnyű, hát ne csodálkozzak, ha neki sem tetszik: nem szereti a bolti csirkét (én sem). Háztáji dolgokhoz most nem mindig tudok hozzájutni, meg természetesen sokan mások sem. Mondjuk mivel én is azon nőttem fel, én igazán azzal szeretném megpróbálni a nyersetetést.

A másik, hogy próbáld a prey etetést. A barfban van zöldség, amire a macskának nem igazán van szüksége. És hátha bejön a cicának. Vagy még a hús származása. Vagy egyszerűen nem szereti, modern szobamacska. Simán lehet, ne aggódj. A macskaeledelekben van ízfokozó, egy bolti nyers hús lehet, hogy neki nem olyan zamatos, vagy csak szimplán nem jó ízű, vagy ahhoz ragaszkodna, mert azon nőtt fel.

2017. júl. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!