Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy lehet bolhás a macskám,...

Hogy lehet bolhás a macskám, ha van rajta bolha-kullancs nyakörv és ráadásul a házból sem megy ki soha?

Figyelt kérdés

A macsek jelenleg anyámmal lakik, mert én külföldön élek, és panaszkodik, hogy az öcsém ágya, ahol a cica alszik, teli van bolhával. Hogy a pics@ban?

Mondtam neki, hogy sztem ők hordják be, kint van egy csak kinti kutya, de neki is van bolha-kullancs nyakörve.

Mondjatok valami okosat pls



2017. aug. 12. 08:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha már a lakásban is van, akkor nem elég a nyakörv, ki kell írtani őket a környezetből
2017. aug. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%

Nem vigyáznak rá megfelelően, esetleg a terhükre van.

Én is rábíztam a fiatal és makkegészséges cicámat az anyámra, és mikor érte mentem, akkor odavetette, hogy már nem él.

Esze ágában sem volt, hogy szóljon, ha baj van, pedig külön kértem rá.

2017. aug. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Gyenge a nyakörv.

Lejárt.

Ha egy macska bolhás, akkor ahol él, nem csak egy bútorban lesz bolha. Kétlem, hogy a cica csak és kizárólaaaaag az öcséd ágyában heverészik egész nap.

2017. aug. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert a nyakörv szart sem ér, azért.
2017. aug. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt, nem biztos, hogy jó az a nyakörv. Milyen márka?

Másrészt, ha már így elszaporodtak a bolhák, akkor a nyakörv már kevés. A bolhapetéket is ki kell irtani mindenhonnan, bent is és kint is.

Harmadszor, ha csak az ágyon vannak, akkor az nem is biztos, hogy bolha. Nem lehet, hogy esetleg ágyi poloska?

2017. aug. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem emlékszem milyen márka (googles képek alapján a panzi meg a duoband ismerős, szinte 100%, hogy a kutyán az utóbbi van), de eddig az összes állatunknál működött mind.

Nem tudom, hogy mi, vagy hogy néz ki, de ők állítják, hogy bolha, én meg nem hiszem el, mert a macska azóta nem volt soha bolhás, hogy pár hetesen hozzánk került és akkor kiirtottuk, ennek is már több, mint 3 éve.

Megbolondulok tőlük...

2017. aug. 12. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!