Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyire szereted a cicádat...

Mennyire szereted a cicádat és mit tennél meg érte?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem mert most kaptam egyet és nagyon aranyos és kiváncsi vagyok milyen kötelékek alakulhatnak ki ember és állat között :)
2010. máj. 24. 18:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mindent amit szükséges. Akkor is ha mások szerint ez nem jó mert ő csak egy állat.
2010. máj. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

ezen még így nem gondolkodtam..

az ésszerűség keretein belül bármit, de nem értem hogy érted hogy mit tennék meg érte? mert ez azért helyzetfüggő.

2010. máj. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
hát igazából értsd szó szerint..pl: éjfélkor felébred mert hányt stb akkor elvinnéd dokihoz bármilyen fáradt vagy és mondjuk messze van a doki?
2010. máj. 24. 19:07
 4/11 anonim ***** válasza:
Óh hát ez semmi. :) Én tipikus gyik kérdésre hogy "kit választanál ha meg kéne menteni eg idegen embert vagy az állatod"-ra is azt mondanám hogy az állatom (kutya, macska, lehet hogy egérre azért nem mondanám). Első voltam.
2010. máj. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hányni sok mindentől tudnak, és ha tudom h nem beteg azért nem vinném el orvoshoz,

de több dolgot megtennék érte mint némelyik emberért.

2010. máj. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

rövid gatyában szakadó esőben, derékig érő csalánban is képes vagyok őt (őket) keresgetni =) (majdnem tüdőgyuszim lett utána XD)

nagyon szeretem a cicáimat, és hát bármit megtennék értünk... amikor kicsik voltak egyik fenn ragadt a fán és én utána másztam. 13/L =)

2010. máj. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
lerágnám a fülét ha kérné
2010. máj. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon sokat jelent a cicám, nagyon a szívemhez nőtt, nem is gondoltam volna, hogy így lesz. Kész kis egyéniség, és olyan jó érzés, hogy rettenetesen ragaszkodik hozzám. Bármit megtennék érte, ha bajban lenne, szerencsére van éjjel - nappal működő állatorvosi rendelő a környéken, ha erre gondolsz. Felelős vagyok érte, így hát meg kell tennem, ami segít rajta, bármi legyen is az. Volt már pl. olyan, hogy hajnal háromig kóvályogtam az udvaron, az utcán, mert nem jött meg időben. Benti cica, de kijár.
2010. máj. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nagyon szeretem a cicámat, de még nála is jobban a kutyámat.

A macska tényleg roppant jó fej, de nincs szüksége a szeretemre. Csak a kényelemre és a kajára, meg a cirógatásomra, amit biztosítok neki, egyébként ragaszkodik a függetlenségéhez. A kutyámat 10000 emberéletért sem adnám (az ember nem valami hálás, hűséges, és szerető szívű élőlény, ellentétben a kutyával), és a macskáért is felvernék éjszaka egy dokit, ha arról lenne szó, de ettől függetlenül egyátalán nem lepne meg, ha a macska, akinek mindent megadok, és akitől mindent eltűrök, egy szép napon átnyergelne a szomszédhoz, mert ott kényelmesebb fotel van, vagy vm. hasonló, számomra semmitmondó okból. A kutya nem fog elhagyni, és nem csak használ, hanem szeret is engem. Legalábbis úgy vélem. :)

2010. máj. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 hell-ikon ***** válasza:

"_Volt már pl. olyan, hogy hajnal háromig kóvályogtam az udvaron, az utcán, mert nem jött meg időben. Benti cica, de kijár._"


Megnyugtató a tudat, hogy nem csak én vagyok ilyen "megszállot". :D

Bár én csak hajnali 1-ig bírtam cérnával, mert este 11-re legkésőbb itthon szokott lenni télen a macsek, de idén volt egy ilyen éjszaka, amikor nem akart jönni.

Én meg mentem és kerestem, végülis az utcasarkon találtam meg békésen üldögélve. Heves tiltakozás kíséretében felkaptam és hazahoztam. Utána már jót dorombolt bent a meleg szobában.:D

2010. máj. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!