Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen macskaházat mertek...

Milyen macskaházat mertek batran ajanlani?

Figyelt kérdés

A szomszed nekunk adta a macskajat, mert o elkoltozott, o gyakran beengedte a lakasba, foleg telen. Hozzank nem johet be semmikepp, viszont télire szeretnek neki minel otthonosabb kornyetetet teremteni. Az udvarban van egy 3 oldalrol zart garazs, oda gondoltam betenni a macskahazat. Olyat, amiben nem fazik es lehetoleg kenyelmesen elfer, megvedi a szeltol es a hidegtol es szeretni is fogja. (Nem nehez kielegiteni az igenyeit, jelenleg egy magasitott muanyag "ladikoja" van torolkozokkel kibelelve, imadja!, de azert a tel megiscsak mas...)


Nem a legdragabbat tervezem megvenni, ahogy latom tobbsegben eleg dragak... Milyet tudnatok ajalnani ami a celra a legjobban megfelelne? Hol tudnam beszerezni?



2017. aug. 20. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:

amiket a neten találsz macskaházakat azok bentre valók leginkább...semmi értelme kb


ha kintit akarsz akkor magad csinálod megakkor lesz a legjobb,akkor a falra rakhatsz szigetelést is,mert télen azért hideg van és nem biztos az sem hogy az neki megfelel,inkább keres magának helyet


pl:most vittek el egy cicát tőlem és vettek neki házat meg mindent,de persz gőzük nincs hol alszik a macska,mert a házban biztos nem :D

én építettem nekik egy 3szintes hotelt,meg egy két részes ovodát,de csak addig használták amíg ki nem tudtak mászni,azóta be sem mentek,inkább az ajtó előtt kuporognak bármilyen hideg van várva hogy kimegyek :)

de télen nálam bent vannak a kazánnál


szóval jól gondold meg milyet csinálsz,venni nem javaslom,max dísznek jó lesz,de másra nem

2017. aug. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
még annyi ha építesz,hogy szeretik a meleget,tehát ha szeretnéd hogy bemenjen és ott is aludjon akkor valamilyen füttést kéne belerakni,hogy alapból meleg legyen bent,ne csak a saját melegét használja:)
2017. aug. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Koszonom gyors valaszod :) lehet h epiteni okosabb otlet volna, bar azt még nem tudom kivel tudnam ezt megcsinaltatni. Mindenesetre egy vagyont nem akarok a kidobni, hisz tenyleg meg van ra az esely h a cica bent se marad...bar ugy gondolom, ha eleg nagy a háza, es tenyleg rakunk bele futest is meg a kis takarojat :D akkor csak ki fogja hasznalni.
2017. aug. 21. 07:22
 4/8 anonim ***** válasza:

Az én cicámnak ilyet vettünk, nagyon szuper: [link]

Én ilyen mikrózható melegítőpárnával használom télen, de amikor -20 fokok voltak, akkor a házban aludt.

2017. aug. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolso: en is eppen ilyen hazat neztem, eppen a jofogason tegnap :D elgondolkodtam h ez jo lenne-e de akkor nalatok bevalt :)
2017. aug. 21. 09:03
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is aggódtam, hogy megszereti-e majd. De amint jöttek a hidegek, azonnal beköltözött. :) most nyáron egyáltalán nem használja persze. Szóval ajánlom!
2017. aug. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja még annyi, hogy valami asztalra tedd a házat. A földön nem szeretnek lenni. :)
2017. aug. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A linkelt cicaház jó, mi is vettünk, csak nekem nyeregtetővel van. Mi felraktuk a farakás tetejére, (3 oldalról védett) polár cica pléddel kibéleltem, imádnak benne lenni. Ilyenkor is, mikor éjszaka hűvösebb van, már beköltöznek. Van még egy nagyobb cicahordozóm, azt is kibéleltem pléddel, a tetejére is raktam jó vastag plédet, oda raktam a másik mellé, azt is szeretik. Nekem 2 cicám van, imádnak kint lenni, nem akarnak éjszaka bejönni :) Na jó, ha -20 fok van, akkor már igen :)))
2017. aug. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!