Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik tápot tudnátok ajánlani...

Melyik tápot tudnátok ajánlani az alábbi szempontok alapján kölyök cicának és felnőtt cicának?

Figyelt kérdés

* minél nagyobb hústartalom

* minél kevesebb fölösleges adalékanyag/ízfokozó

* plusz pont, ha gabonamentes

* lehessen nagy kiszerelésben kapni (7-10 kg)

* előny, ha netről lehet rendelni

* a kilós ára maximum 1500-2000 ft legyen (két cica mellett ennyi az, amennyit rá tudok szánni)


Jelenleg egy 3 hónapos cicám van, nemsokára szeretnék még egy mentettet befogadni. Perpillanat a kölyöktápok érdekelnek, de már most szeretnék tájékozódni, hogy milyen tápra váltsunk, ha felnőnek. Természetesen ivartalanítva lesznek. :)

A kicsi jelenleg Royal Canin Mother & Babycatet kap.


2017. júl. 24. 17:07
 1/6 A kérdező kommentje:
Hoppá, kimaradt, száraztápra gondolok. :)
2017. júl. 24. 17:10
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem néz szét az Orijen és Acana tápok között :) A legtöbb tápjuk egyaránt ajánlott kölyök és felnőtt macskának is :) És magas a hústartalma, mellette mindentől mentes.
2017. júl. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Sajnos sem az Acana, sem az Orijen nem esik abba az alkategóriába, amit meg tudnék engedni magamnak. :(
2017. júl. 24. 19:11
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


A 8 kilós kiszerelésnek 1485/kg az ára.

2017. júl. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azta! Nagyon szépen köszönöm. :) Ez nagyon szuper tápnak tűnik, az ára pedig tökéletes. Ennél jobb ár/érték arányú tápot meg nem láttam. És a kiszállítás is ingyenes. Örök hála. :)
2017. júl. 24. 22:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Szívesen,szerintem is a legjobb ár/érték arányú táp. A cég is korrekt,többször rendeltem már tőlük minden rendben volt. Ráadásul van sterilised változata is ivartalanított macskáknak,a későbbiekben jól jöhet.😉
2017. júl. 25. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!