Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tudnátok mondani nekem jobb...

Tudnátok mondani nekem jobb minőségű, de nem túl drága tápokat?

Figyelt kérdés

Szívem szerint megvenném a drágábbat is, viszont mivel a szüleim keresik a pénzt nem tehetem meg, ők pedig nem hajlandóak túl sok pénzt kiadni rá. 2 év után sikerült végre meggyőznöm őket arról is, hogy a Tesco-s táp helyett valami jobbat kapjanak enni.

A válaszokat előre is köszönöm!



2017. aug. 31. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
whiskas en mindig azt veszek a macskamnak, odavan erte, es egestseges is.
2017. aug. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
21%
*egészséges
2017. aug. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi Sanabelle-lel etetünk, nagyon szép, fényes a szőre és szépen fejlődik a cica.


De a Brit Premium pl. nem rossz táp, ez baráti áron van. Ami kicsivel jobb, de még jó áron van, az a Brit Care, Josera. Esetleg Purina ONE.

2017. aug. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A purina one elég jó táp és árban is jó.
2017. aug. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Száraztápra gondolsz, ugye? Írok párat, de a különböző márkák termékeinek külön-külön is érdemes megnézni az analitikai összetevőit, mert az "ízenként" eltérő lehet! (Az infók zooplusról vannak!)


> Josera (catelux): 1100Ft/kg, 24%-os hústartalom, 32%-os fehérjetartalom, közepes testméretű macskának kb. 70g-ot kell adni naponta


>Iams(felnőtt, csirkés): 1000Ft/kg, 40%-os hústartalom, 33%-os fehérjetartalom, közepes testméretű macskának kb. 70-80g-ot kell adni naponta


> Purina one (lazacos): 1400Ft/kg, 17%-os hústartalom, 34%-os fehérjetartalom, közepes testméretű macskának kb. 100g-ot kell adni naponta


> Happycat (bárány): 1300Ft/kg, 21%-os hústartalom, 32%-os fehérjetartalom, közepes testméretű macskának kb. 60-75g-ot kell adni naponta.


Nemtom nagy kiszerelés mennyire érdekel (5-15kg)? Ha netről rendeltek, akkor nagyon olcsón sokkal jobb tápokat tudtok rendelni, ráadásul házhoz jön. Száraz, sötét helyen tárolva nem romlik meg, esetleg más macskatartó ismerőssel összebeszélve vásárolhatjátok meg, akkor tutibiztosan nem romlik meg.


> N&D: 1000Ft/kg, közepes méretű macskának 50-71g-ot kell adni naponta.

> Royal Canin: 1500Ft/kg, közepes méretű macskának 60-80g-ot kell adni naponta.

> Taste of the Wild: 1500Ft/kg, közepes méretű macskának 71-100g-ot kell adni naponta.

> Applaws: 1700Ft/kg, közepes méretű macskának 50-80g-ot kell adni naponta.


Ennél jobbak is vannak, viszont csak húzós áron (Acana, Orijen)


Én Royallal etetek és meg vagyok elégedve. Rendelni Zooplusról szoktam, mert bennük megbízok, mindig megjött a rendelésem, hibátlan állapotban, a kiszállítás végéig értéesítettek arról, hogy hol jár a csomagom és az érkezés napján még sms-t is kapok. Mindig azt küldték, amit rendeltem és a kupunok beváltásával még szoktam is kapni ezt-azt, szőrhengert, tollasbotot, tálkaalátétet :)

2017. aug. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Premiere, Happy Cat, Brit Premium, Josera, Sanabelle. Ezek közül szerintem ár-érték arányban a Brit a legjobb. A Premiere-t Fressnapfban lehet kapni, a Happy Cat-et Fressnapfban és rendelős oldalakról is lehet venni (de a rendelős oldalakon jóval olcsóbb), a Britet, a Sanabelle-t és a Joserát tudtommal csak rendelni lehet. Érdemes a legnagyobb kiszerelést megvenni, mert úgy kilóra lebontva jobban megéri.

Egyébként minél jobb minőségű tápot veszel, annál kevesebbet kell belőle adni a cicának, szóval lehet, hogy hosszútávon jobban megérné egy Real Nature vagy N&D kategóriájú táp, de ha semmiképpen nem fér bele a keretbe, akkor azok is bőven jók, amiket írtam.

2017. szept. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!