Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Állatorvost (aki ért a cicákho...

Állatorvost (aki ért a cicákhoz) keresek Budapest XIII. kerületében, vagy a közeli kerületekben. Kit tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
A rendelő ahova eddig jártunk bezárt,ezért keresek új orvost.

2017. szept. 8. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudok a 13ban, de ha kocsival jársz nem vészes. Az üllői ut mellett van kispest határában a murmuczok. Szuper jók és árban is frankók, plussz hétvégén is nyitva, ha baj van. [link]
2017. szept. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a válaszod,ők nekem egy kicsit messze vannak. Azért keresek a közelben állatorvost,hogy ha baj van akkor minél hamarabb ott legyünk.☺
2017. szept. 8. 19:08
 3/7 Kata-92 ***** válasza:
a tesómék ide járnak a skót lógófülüjükkel a Fiastyúk utcába: [link] Meg vannak vele elégedve. Én Csillaghegyre járok a Család utcába Varga Józsefhez végtelenül korrekt, kicsit drága,de az egyik legjobb állatorvos. Kint is van neki egy oklevél, hogy Varga József számára, aki minden kritériumnak megfelelt, hogy megkapja a Magyarország legjobb állatorvosa címet nem tudom, hogy nem csak reklám e, de szerintem nem, tényleg jó orvos. A facebook oldalukon sok vélemény van, ami arról szól, hogy olyan állatokat meggyógyított, akikről már az összes neves állatklinika lemondott. Mondjuk neked kieesik szerintem, meg rengeteget kell várni, de a sürgösségiket és az oltásra érkezőket előre veszik.
2017. szept. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,a választ neked is 2# válaszoló. Megnézem őket mindenképp. Jöhetnek még ajánlások ha esetleg valaki tud jó állatorvost a kerületben.☺
2017. szept. 8. 20:56
 5/7 Kata-92 ***** válasza:
Nincsmit, én maine coonokat fogok tenyészteni (még picik), három macskám van és mindig van valami. Rengeteget járok velük a család utcába, már kb az a második otthonom:D.
2017. szept. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem csak egy ivartalanított brit cicám van,de a maine coonok is szépek.😻
2017. szept. 8. 21:45
 7/7 anonim ***** válasza:

A Biovettel nekünk is csak jó tapasztalataink vannak, a mi cicáinkat (és kutyánkat) is ők kezelik. :)

Keressétek Nagy doktor urat, ha arra jártok.

2017. szept. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!