Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek, ha úgy érzem...

Mit tegyek, ha úgy érzem kiégtem? (Cica elvesztés)

Figyelt kérdés
Éveken át minden renben volt, nem volt jellemző, hogy korai halált halnak a cicáim. Mind 18-20évig éltek. Mindig oltattam ivartalanitatam, negyed évente parazita mentesitettem...... de most nyáron1honapon belül 2cicám elütötték pedig zsák utca. Nem gyakori erre a cica gázolás. Sött. 0. Nah azota ugy érzem el hanyagolom a másik két cicám. Az egyiknek esesékes az éves oltás de ezek után nincs kedvem vinni... mindent megtettem értük és még is itt hagytak fiatalon:((( hogy kaparjam össze magam? Szeretem a cicáim. El nem ajéndékoznám, de ugy érzem azota, hogy mi értelme oltatgatni stb, ha elvesztem ilyen ritka veszély miatt is.

2017. szept. 11. 15:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
#10-es nyilván mindketten segítő szándékkal írtunk ide,a cél pedig a két megmaradt cicának az óvása,illetve a kérdező segítése abban,hogy ne idegenedjen el a cicáitól.☺ Természetesen vannak olyan helyzetek pl.:ha kiszökik a cica és elüti az autó,amikor én se kérdőjelezem meg,hogy szerencsétlen baleset történt,de alapesetben sajnos a "csatangolós" cicákat sok veszély fenyegeti.A gazdinak muszáj megoldást találni a problémára,hogy megvédje az állatát,és persze saját magát.☺
2017. szept. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Kedves 20:20-as válaszoló köszönöm. A lelkemnek is jól esett és irányt mutattál:) motíváló volt amit írtál. Nagyon köszönöm a másik két cicám nevében is. A héten oltatok:) ezer zöld ha lehetne:)
2017. szept. 11. 22:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!