Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy adjuk be a tigrisemnek a...

Hogy adjuk be a tigrisemnek a féreghajtó tablettát?

Figyelt kérdés
Most 5éves múlt. Sima házi vörös kandúr, de az elmult fél évben hatalmasat nőtt, mind marmagasságban és súlyban, izomban. Ivartalanított cica de genetikábol tán bazi nagy lett. Nem kövér. Zömök, magas izmos 7,5kg. Régen sem volt könnyü beadni,mert olyan izmos lábai vannak amit én lefogtam. Anyum be adta. Apum sajna nem túl macskás. Pedig ő frankon le fogná. Birkozó volt, de nem sok esélyt látok rá. Anyum meg én nem merjük. Hogy kéne? Dokihoz hordjuk, de e miatt nem akarjuk. Kösz

2017. szept. 12. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Konzervet nem eszik? Abban el kell dugni. Még májkrém a nagyon jó gyógyszer beadásra, abban elrejted egy falatban, és kész.
2017. szept. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Bika nagy macska :D

Youtube-on keress rá a 'cat wrap're.

A lényege, hogy nagy törölközőbe jól becsomagolod a macskát, a végtagjait a testéhez rögzítve. Könnyebb így lefogni macska-tacoként, de egy tigrist talán nem lehet.

A másik módja, hogy belecsempészed egy kis májkrémbe.

Amikor már végképp semmi nem válik be, én összetöröm a tablettát és a port keverem bele egy fél kiskanál májkrémbe. Azt szépen kinyalogatja... általában.

2017. szept. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az baj – ilyen szempontból -, hogy ezeknek az önakaratú szőrmókoknak kiváló a szaglásuk. (Jobb, mint a kutyáké, csak a természetük miatt nem hasznosítható, megtartják maguknak.)


A májkrém valóban jó, de előfordulhat, hogy kiszagolja. Ha, például nem csak a belsejében van, hanem a külső részre is kerül a szagából. Vigyázni kell, hogy ez ne történjen meg. És így is lehet, hogy megeszi, de közben megérzi, és kiöklendezi.

Ha gyanút fog, vagy evés közben gondot érez, utána képes akár örökre is kihagyni a májkrémet.

Ezekre is számítani kell.

2017. szept. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Most jutott eszembe, hogy létezik ízesítet féregtelenítő is. Ha ekkora macera, akkor érdemes lenne kipróbálni.

Tapasztalatot sajnos nem tudok róla írni.

#2 voltam

2017. szept. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én legutóbb csirkeszív belsejébe rejtve adtam be a sajátomnak:)
2017. szept. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekünk simán lenyalta a májkrémet a tablettát meg kiköpte.

Vannak ezek a jutalomfalat kolbászkák. Ilyen vékony rudak.

Elég puha ahhoz, hogy kicsi gombócot csinálj belőle és abba rejtsd el a tabletta darabot. A mi macskánk ezt a golyót egyben lenyelte. Előző nap üresen kapott néhány golyót beszoktatásnak.

2017. szept. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Falattal add be neki, a törölközős ötlet is jó, de hamar összeköti a két dolgot és legközelebb nehezebb lesz elkapni.


Ha elég kicsi a tabletta, akkor el tudod rejteni valami finomságban - konzerv, virsli, sajtdarab



Off, kaphatnék egy képet róla? Esz a kíváncsiság :)

2017. szept. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!