Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 4cicám van 72nm en, de nem...

4cicám van 72nm en, de nem jönnek ki egymással. Főleg kettő balhézik. Ivartalanok.3volt. Addig is ált a bál, de a negyedik ota?

Figyelt kérdés
Napi szinten balhéznak csunyán, régi két kóbor a fő agresszor. A másik kettő egymással jol elvan. Mit kéne tennem? Már el ajándékozáson is gondolkodtam, csak sajnálnám őket:(

2017. szept. 17. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Pedig az ivartalanítás szokott segíteni, nem is értem!

Én biztos, hogy a főkolompost elajándékoznám valami nagyon jó helyre, ahol biztos vagyok benne, hogy jól bánnak vele.


Utógondolat:

Igaz én még soha nem találkoztam olyan hellyel, amiről olyan jó véleménnyel voltam, mint magunkról!:)

2017. szept. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekünk 3 volt, kettő egykorú, a harmadik jó pár évvel fiatalabb náluk. Ez a harmadik volt mindig a bajkeverő. Illetve még ha nem is akart rosszat, akkor is egyszerűen a pörgősebb tempójával, játszhatnékjával a másik kettőt idegesítette, és a vége mindig verekedés lett.

Végül a fiatalabbat elajándékoztam, de úgy, hogy a lányom a barátjával összeköltözött, s ők vitték el, így még heti szinten találkozunk, és tudom, hogy biztos jól van.

Azóta ő is sokkal jobban érzi magát, mert több figyelmet kap, több idő jut rá, és a maradék kettő is boldogabb.

Én a helyedben ha biztos helyet tudok, odaadnám legalább az egyik bajkeverőt, azzal a feltétellel, hogy tudom a sorsát követni. Teljesen ismeretlen embernek én nem adtam volna a cicámat.

2017. szept. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gondolom átlépnek egymás területére. A macskáknak fontos a saját terület, de ez egyénfüggő valamennyire. Van amelyik barátkozik, van amelyik foggal, karommal védelmezi a területet, mert a ház bizony fel van osztva köztük.
2017. szept. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!