Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ezüstszürke cicának milyen...

Ezüstszürke cicának milyen nevet adnátok? Ilyen általános sablon nevet nem szeretnék (pl. Silver, szürke, ezüst stb. ) Ötlet?

Figyelt kérdés
Még picike, tehát pontosan nem lehet tudni, hogy lány-e vagy fiú, de eddig úgy néz ki, hogy talán kislány.
2010. máj. 27. 15:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Az én macskám neve Sirkán volt... sajnos ő is meghalt elég fiatalon...
2010. máj. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Sajnálom a cicáitokat. :( De köszi, hogy írtatok!
2010. máj. 27. 16:02
 13/18 anonim ***** válasza:
Selymes. De nekünk ilyen szürke macskáink voltak: Pernye, Grafit, Whiskey, Makaó,
2010. máj. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Higany :)
2010. máj. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Gerzson.
2010. máj. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
a higany az ötletes tényleg : ) az én sziszám is ezüstszürke és Whiskey a neve : D
2010. máj. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Az én macsekom Gréti volt. Sajnos nem volt sokat velem,mert idén márciusban elkóborolt és valami megfogta. Munka után hazahoztam és eltemettem. A Gréti név úgy jött, hogy gray az angolul szűrke,én tibi vagyok és mivel az én macsekom volt - Szürke és tibié - Gray-T - gréj-tí - Gréti.

Ö volt az: [link]

2010. máj. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a kommentjét. Különösen az utolsó válaszadónak. Nagyon ötletes volt a Gréti név. És a cicád is gyönyörű volt! Megnéztem a videot. Az enyém is ez a világosabb árnyalatú szürke, tehát ezüstszürkerke inkább. Úgyhogy megtaláltam a nevet. Gréti lesz ő is. Köszönöm szépen a sok kommentet, és kedves Tibi, neked is, hogy megosztottad ezt velem/velünk.
2010. máj. 31. 00:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!