Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Csokis a cicám talpa?

Csokis a cicám talpa?

Figyelt kérdés

Ez most furán hangzik tudom 😂de mikor hozzánk került (kb 4-5 hónaposan találtam) utána pár hónappal észre vettük hogyha a talpát csikizzük (két hátsó) akkor morog meg nagyon NAGYON hangosan nyávog, ha az ölemben van akkor ha 3-4 másodpercig csikizem akkor el is szalad vagy a kezrmre csap ! De ha a mancsát megnyomom akit csak morog (akkor is morog ha a lábához közelít a kezem 😂) most amúgy 2 éves még mindíg "csikis" a talpa vagy mi! Szóval ez mitől lehet?

(Bocsi a helyesírásért siettem)



2017. szept. 21. 15:54
 1/8 A kérdező kommentje:
Jesszusom 😂😂 a szövegjavító csokisra javította bocsi 😂😂
2017. szept. 21. 15:56
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Nem csikis hanem fáj neki valamiért.Ha csikis csak elhuzgálja de nem morog,és nem csap oda.
2017. szept. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kis kora óta? Nem sántít ! Meg ha megnyomom akkor nem csinál semmit csak ha csikizem vagy ha simogatom!
2017. szept. 21. 16:06
 4/8 anonim ***** válasza:
Érzékeny nekik. Nevezhetjük csikisnek is. Te is morognál rám, ha csikizgetném a talpad az első 3kacaj után már fújnál.
2017. szept. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Értem ! De ennyire?
2017. szept. 21. 16:13
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
Ha csikis akkor szét nyitja, és nem morog, nem csap oda.
2017. szept. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Próbáld ki: néhány hétig naponta 2-3 percig nyomogassák, csikizzék a talpad. Utána gondolkodj el.......
2017. szept. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Amúgy nem csikizzük folyton ez is hülyeség ! Látom hogy nem jó neki max 1 hónapban egyszer ha rosszul viselkedik...
2017. szept. 21. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!