Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mikor tudom meg, hogy a...

Mikor tudom meg, hogy a kandurkam ivarerett lett? Bovebben lent.

Figyelt kérdés
Szoval azt nem szeretnem megvarni, mig neki all jelolgetni, de nagyon koran sem szeretnem ivartalanitattni. Szoval esetleg van valami elojel meg a jeloles elott, hogy ideje intezkedni?
2010. máj. 27. 16:53
 1/2 anonim ***** válasza:
A jelölés az első feltünő jel. 7 hónapos kora körül vidd. Akkor még nem valószínű, hogy ivarérett, de nem is viszed túl korán. Az én kandúrom 9 hónaposan kezdett jelölni, szaladtunk is rögtön a dokihoz. :)
2010. máj. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
szerintem mindig ki akar szökni,onnan észrevenni, legalább is az enyém azt csinálta, volt hogy reggel elment és csak este jött haza, de bent nem jelölgetett,ha budira ment mindig kiment,ja és társasházban lakunk :D ablakon kiugrott,le a lépcsőházba és ki az udvarra :D majd vissza és beugrott az ablakon
2010. máj. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!