Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 2 hónapos kiscica lehet veszett?

2 hónapos kiscica lehet veszett?

Figyelt kérdés
Az ovi mellett lakunk, és pénteken kirakta az ovi a Facebookra,hogy találtak egy kismacskát, lehet érte menni.. Én erről nem tudtam. Szombat este későn mentem haza, amikor egy kiscica sirt az út közepén. Bevittem,adtam neki tejet. Ma ahogy játszhatott, vagyis remélem csak játszott, kicsit megkarmolt, csak úgy, hogy a felső irharéteget szedte le, ugyanis nem vérzett a hely. Szóval a kérdésem az lenne, hogy ez a cica lehet veszett? A többiek szerint nem.. De senki sem tudja honnan való

2017. szept. 24. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, de számos más kórságot terjeszthet ill. hordozhat.
2017. szept. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%

Tejet soha nem adunk macskának, mert hasmenést okoz!

Egyébként kizárt a veszettség, hiszen a oltásokkal ez szépen vissza van szorítva. Plusz, ha ismered a tüneteit, te is egyből kizárhatod. Más betegsége lehet, mivel gondolom semmilyen oltása nincs és féreghajtót sem kapott soha.

2017. szept. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
85%

Elméletileg lehetne, de nem az, nyugi.

A veszett állat például nem eszik, nem iszik.

Tej helyett vizet adj inni, és húst vagy macskakaját enni.

2017. szept. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!