Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Aidses cica meggyógyulhat...

Aidses cica meggyógyulhat teljesen?

Figyelt kérdés

Sajnos az eddigi gyógykezelések hiába valónak bizonyulnak, egyedül az étvágyát nyerte vissza, de semmi nem marad meg rajta mert folyamatosan megy a hasa. Csont és bőr szó szerint.


Eddig kb 50 ezerben van a gyógyíttatása. Az állatorvos nagyon lelkiismeretes, hozzáértő; ő sajnos már nem bíztat túl sok jóval.


2017. szept. 30. 16:09
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Most miért támadsz? Írtam én olyat h azt remélem h az állatorvos átvágott?

Reménykedem abban h meggyógyul a cica. Nem értem h miért reagálsz így.

2017. szept. 30. 16:35
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem mit kell bántani a kérdezőt, nem gyógymódot kért és semmiféle tanácsot a gyógyításával kapcsolatban, hanem tapasztalatokat olyan gazdiktól akiknek volt ilyen cicája, hogy náluk milyen volt a betegség lefolyása, túlélte-e a cica, javult-e az állapota.


Nem kell bunkózni minden emberrel aki az állata egészségügyi állapotával kapcsolatban ír ki kérdést, nem az a helyzet áll fent hogy nem viszi orvoshoz a cicát, kéne valami házi praktika...

2017. szept. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Az jó,hogy van étvágya a cicádnak,de sajnos ő valószínűleg nem lesz jobban.Lassan elkell engednetek őt.Tudom,hogy nehéz,de minél tovább vártok vele annál többet fog szenvedni a cicus és ti is.
2017. szept. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
48%
Nem. Őseim macskája is ebben pusztult el. Egyszer csak aztán elment hazulról meghalni, miután egész nap nyávogott anyámnak.
2017. szept. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ne add fel, még van remény!

Próbáljatok ki valamilyen immunerősítőt, pl. a Vetri-DMG egy nagyon jó készítmény!

2017. okt. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Jelentem ma közel 60 dekával több a súlya, mint 2 héttel ezelőtt. Az erejét visszanyerte, az étvágya egyre nagyobb. A hasa már csak 3-4alkalommal megy a 10 helyett, és kezd már összeállni, nem annyira folyékony.


Köszönöm a válaszokat!!

2017. okt. 5. 18:44
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
De jó!:)
2017. okt. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!