Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mitől van a macskám hasának...

Mitől van a macskám hasának az oldalán egy nagy csomó?

Figyelt kérdés
Pár hete kapta meg az oltását, akkor végigtapogatta az állatorvos egy általános vizsgálat keretében. Nem érzett semmit. Múlt héten hétfőn beteg lett, akkor szintén végigtapogatta a hasát a doki és nem mondott semmit, akkor még én se éreztem. Most viszont nagyon is jól látható és érezhető. Szerintetek mi lehet ez? Az elmúlt hetekben egy kisebb vagyont hagytam ott az állatklinikan. Annyira el vagyok keseredve.

2017. okt. 1. 16:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Sok minden lehet, de ha nem múlik el pár nap után, mindenképp meg kéne mutatni a dokinak. Ha egyéb tünet is van, vagy a csomót melegnek érzed, vagy fáj a cicának, akkor meg jobb nem is várni, hanem vinni, amint lehet.
2017. okt. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem fáj neki, viszont azon a helyen a szőr is csomós neki.
2017. okt. 2. 09:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Veszettség elleni oltás után az én cicáimnak is volt ilyen csomó, az állatorvos azt mondta, hogy kb. 1-1,5 hétig ez normális,annak elteltével viszont orvoshoz kell vinni.
2017. okt. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!