Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Maine Coon gazdik! Tudtok...

Maine Coon gazdik! Tudtok megbízható, törzskönyves Maine Coon fajtatiszta tenyésztőt ajánlani Veszprém vagy Fejér megyében?

Figyelt kérdés

2017. okt. 18. 15:41
 1/1 Kata-92 ***** válasza:
50%
Aboriginal maine coon temyeszet Székesfehérvár az egyik, amiről szemelyes tapasztalataim nincsenek, de jókat hallottam. A másik a Burning Sky maine coon tenyészet Ajka. Én is maine coonokat tenyésztek Freedom Coon tenyészet a neve, de mi BUdapest mellett lakunk és almom is csak tavasszal lesz. Akikről tapasztalataim is vannak Sweet Predator maine coon tenyészet, onnan hoztam az első nőstények Bács Kiskun megyében van Kalocsán. A kandúrom az Ardoliz catteryböl hoztam el Pest megye Tápiószecső. A második nőstényem a Pincycat tenyészetből van Pest megye Érd. Leírtam ezeket is, mivel külföldre is adtak el cicákat szállításmrgoldással mondjuk ez növelheti az árat. Én is megtudom oldani a cicák szállítását itt a nagyobb probléma inkább az, hogy mint írtam is május közepéig biztos nem lesz alom, mivel most kezdtem tenyészteni és még csak 7,5 hónapos a nősteny 6,5 a kandúr
2017. okt. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!