Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek? A macskám pár...

Szerintetek? A macskám pár órája szült. (lent)

Figyelt kérdés
...most remegnek leginkább a lábai, de az egész teste is. Mitől lehet? Ennyire elfáradt? A másik problémám pedig az, hogy bement egy nagy tuja alá, megpróbáltuk betenni egy nagy puha ládába a kicsikkel együtt, hogy behozzuk, de visszamászott. Nembaj ha kint lesz neki az egész alom?
2010. máj. 29. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, azért ne a tűző napon legyenek. De nem baj. Majd keres egy jó helyet nekik és valószínűleg el fogja vinni őket.
2010. máj. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Arra vigyázz kandurok ne találják meg a kicsiket mert akkor kampec, és nemártana nekik állatorvos
2010. máj. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Láttam már jópár szülést macskáknál de ez nem hinném hogy normális hogy remeg meg kint hagyja a kölykeit, normális esetben elrejtené őket jól. Hívd ki az orvost. De legalább addig is vidd be őket a lakásba hogy biztonságba legyenek, ilyenkor rengeteg a kóborló kandúr kint. És nézd meg nem-e lázas az anyacica.
2010. máj. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a lábremegéssel nincs semmi gond,a mi cicánk is úgy elfáradt hogy az egyik cicust már nekünk kellett letörölgetni, meg elvágni a köldökzsinórt....(bár nekünk kint van a macskánk,)de raktunk nekik egy dobozt, kibéleltük és oda is rakATTA a piciket...szóval szerintem ezzel nincs akkora gond.....
2010. máj. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
oké köszi a válaszokat valszeg csak a kifáradástól remegett neki..mostmár minden rendben
2010. máj. 29. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!