Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A hússal etetett macskák...

A hússal etetett macskák mindig éhesek?

Figyelt kérdés
Tápról váltottunk nyers etetésre kb.3 hónapja. Azóta a macska állandóan éhes. Reggel és este is kap egy tál csirkemellet,szívet,zúzát,hetente 1-szer májat is. Ráadáaul több mint fél kilót hízott is, ez is aggaszt egy kicsit,mert amúgy normál alkat volt. 5 kilós,benti ivartalanított,oltott,3 havonta féregtelenített macska.

#macska #etetés #nyerhúsos etetés
2017. okt. 27. 00:07
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Megkérdezhetem, mégis miből gondolod, hogy éhes? Ha hízik, nem éhes. Szövegel.

A macskák meg tudnak őrülni a húsért, az enyéim csak reggelire kapnak azt, de képesek egész nap a hűtő előtt reklamálni. Akkor is bezabálják az egész tányér húst, ha előtte falták tele magukat szárazzal.

Számold ki hogy mennyi kell neki és az alapján etesd! Ha rajta múlna, egész nap enné!

2017. okt. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Rájött, hogy az evés jó is lehet, ha jó kaját kap.
2017. okt. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Az én cicáim minden alkalommal amikor eszek, odaülnek mellém és belebámulnak a képembe, olyan nézéssel, hogyha nem adod oda a kajádat, megöllek :D

Pedig mindig van kaja a tálkájában...

2017. okt. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Benti és 3 havonta féreghajtott?

A macska csak annyit eszik, amennyi jólesik neki.

A kutyákkal ellentétben.

2017. okt. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem éhes, hanem baromira ízlik neki, és ezért eszik többet a kelleténél.

Nem adj neki annyit, hogy elhízzon.

2017. okt. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kb.10 dkg az egyszeri adagja,de nincs oda a húsért,amikor rájön,hogy nem kap mást elkezdi enni,de mindig hagy valamennyit ami vacsorára eltűnik. A vacsit is fintorogva eszi meg,de egy óra múlva visít,hogy éhes de a hús nem kell neki. Amíg tápoztunk sose voltak ilyen cirkuszok, a napi adagját kiöntöttem és szépen beosztotta.Tehát éhes mert hisztizik es követ mindenhová,de hízik szóval csak elég a kaja.Lehet a húst gyorsabban emészti ezért éhes,csak nem szereti ezért hisztis. 🤗 Ti hányszor etetitek nyersel a cicát egy nap? Ja,és aki kérdezte: persze 3 havonta féregtelenítem,benti macskának is ezt javasolta a doki.
2017. okt. 27. 17:11
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó kommentedre reagálva: akkor meg a megszokott tápját reklamálja, hogy azt (is) kérne. Ez is lehet. Ha hízik, akkor nem éhezik viszont.

Én száraz tápot hagyok előtte, de napi egyszer húst is kap.

Nincs baj az emésztésével.

2017. okt. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!