Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Létezik, hogy a cicáim szeretn...

Létezik, hogy a cicáim szeretnek zenét hallgatni?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben egyre többet hallgatok zenét a laptopomon (mivel kevesebbet dolgozok és többet vagyok itthon), és ha bekapcsolom a zenét, akkor a cicák idejönnek hozzám, lefekszenek és fülelnek. A kicsi sokszor dorombol is, ha meghallja a "kedvenceit", pl. Yirumát vagy Ludovico Einaudit.

Oké, hogy a cicmókok csodás kis teremtmények, de ilyen tényleg van? :D


2017. okt. 31. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Én el tudom képzelni, hogy tetszik nekik. :)

Viszont, ha többet vagy otthon, lehet ezzel is van összefüggés, tehát veled szeretnek lenni, ezért mennek oda. Vagy csak akkor mennek oda, ha zenét hallgatsz?

2017. okt. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Rysex válasza:
Több videót is láttam már ahol kutya táncol vagy vonyít a zenére. Elkébzelhető, de szakértő nem vagyok.
2017. okt. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a Disney betét dalait szereti a macska ha azt hallgatok mindig oda jön és nem hagyja hogy tovább tekerj
2017. okt. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Létezik ilyen. Sőt, valami olyan hallottam hogy a macskák jobban szeretik a hipp-hoppt mint a japán operát (? :D) A cicáknak is van ízlése, és azt hiszem a kutyáknak is, az enyém például ha Little Mix-et hall ösztönösen csóválja a farkát. Érdekes dolog ez, de végül is, miért ne? Ők is lények, akik hallják a körülöttük lévő dolgokat.
2017. okt. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hogyne zseretnék?! Labdázni is szeretnek..mint mi, emberek.
2017. okt. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*szeretnék
2017. okt. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Persze, hogy szeretik a zenét :)

Az egyik cicám pl. imádja, ha zongorázok és/vagy énekelek. Olyankor mindig odabújik hozzám és simul a kezeimhez meg az arcomhoz. Kellemes szokott lenni, amikor egy magasabb hangnál hirtelen betolja a fülét a szájamba :D

2017. nov. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!