Kezdőoldal » Állatok » Macskák » S. O. S.! Találtam két cicát,...

S. O. S.! Találtam két cicát, szemük nyitva, de nagyon gyengék. Mit csináljak? Nem akarom, h elpusztuljanak! Tejet adtam nekik, megnyalogatták.

Figyelt kérdés
Bajuk lesz a tehéntejtől?Egy szatyorban voltak az utcán.:(
2010. máj. 30. 19:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az emberi gyarlóság határtalan! Nem tudom, pontosan mit kell velük csinálni, de szurkolok Neked!
2010. máj. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Semmi bajuk nem lesz a tehéntejtől, azt adj nekik. Mást enni nem tudnak még, csak tejre van szükségük.
2010. máj. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Itt találsz egy részletes kiscicanevelési tanácsadót.

[link]


Ezen kívül egy korábbi kérdésben van egy kölykök nélkül maradt szoptatós anyacica. Ha véletlenül közel laknátok egymáshoz, mindekettőtök gondja megoldódna.

2010. máj. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
10%
Tehéntejet ne adj nekik, hasmenésük lehet tőle. Laktózmentes tejet vegyél nekik.
2010. máj. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szegény cicák! Talán nem lesz nagy bajuk a tejtől, keverhetsz bele egy egész nyers tojást is, de mielőbb szükségük lenne táplálékra is. Mid van otthon? Vészhelyzetben akár egy kis kenőmájasos kenyérbél is jó, vagy egy kis párizsi villával felaprózva.
2010. máj. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2010. máj. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

jó lenne tudni, hogy mennyi idősek lehetnek, aszerint lehetne továbbetetni őket. Addig pépesített, nem túl fűszeres házikoszt is jó, amíg eljutsz egy boltba.

(a "párizsis" vagyok)

2010. máj. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is találtam már pár napos kis állatot, és nem kell neki venni semmilyen tejet. Állat, tehát nem lesz baja egy másik állat tejétől. Főleg nem a tehéntejtől. Ha esetleg tartasz az esetleges hasmenéstől, ami nem lesz, akkor forrald fel.
2010. máj. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is adtam meleg tejet fecskendővel kismacskáknak és emiatt nem haltak meg.Szép, életerős cicák lettek. Szerintem jót teszel velük, de próbálj meg laktóz mentes tejet is venni és azt kicsit megmelegíteni.
2010. máj. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A forralástól nem tűnik el a tejből a laktóz... Én vittem már talált kiscicát állatorvoshoz súlyos állapotban, hasmenéssel, mert addig tehéntejjel etették.
2010. máj. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!