Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 15 éves elmúlt a cicám, Royal...

15 éves elmúlt a cicám, Royal Canin tápot eszik, az orvos ajánlotta, viszont mostanában nem eszik túl sokat, picit mintha fogyott is volna. Tudnátok ajánlani hasonlóan jó minőségű tápot?

Figyelt kérdés

A kedve jó, meg azt sem mondanám, hogy nincsen étvágya, ha én adom neki a szájába az ételt, akkor megeszi, csak inkább nagy étvágya nincsen, úgy mondanám, szóval lassabban fogy el az a mennyiség, mint előtte.

Az a gond, hogy nagyon válogatós cicus, már anno próbálkoztam az Acana táppal is pl., de nem szerette. A Royal Canint azért eddig mindig megette. A Wilderness tápot néztem az üzletben, illetve a Perfectfitet, nem tudom, ezek mennyire jók.. Valami olyan szeretnék, ami jó kis kiadós/dús táp, hogy hízzon picikét.

Dokinál nem régen voltunk vele, akkoriba többet hányt, mint egyébként, de akkor sem volt a kedvével gond, vagy ilyesmi. Kapott gyógyszert, attól rendbe is jöttek a dolgok, meg úgyis evett, mint előtte.


Előre is nagyon köszönöm!


2017. nov. 6. 19:33
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, most nézem, hogy a Perfectfit nem olyan jó, talán..
2017. nov. 6. 19:35
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen idős cicánál már ne válts tápot,főleg ne hirtelen gabonamenteset. Ha a royaltol nem hízik akkor a gabonamentesektől pláne nem fog csak fogyni. Ráadásul ezeknek magas a fehérjetartalma rgy 15 éves cicának pedig már kímélni kell a veséjèt.
2017. nov. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahogy idősödnek, az én kutyáim is egyre kevesebbet esznek, viszont azt nem mondanám, hogy fogynak, sőt...Nem tudom cicánál mennyire kivitelezhető, de egy ultrahang lehet, hogy nem ártana. Csak mert fogyást daganat is okozhat. Persze valószínűbb, hogy azért fogy, mert kevesebbet eszik.
2017. nov. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Igen, most már elkezdtem aggódni, mert utána néztem picit, meg az is feltűnt, hogy sokat iszik.. Legutóbb, mikor dokinál voltunk vele, szó volt róla, hogy vese probléma is állhat a hátérben és mintha nála néhány tünet jellemző lenne, szóval, most nagyon félek. :( Holnap hívom a dokit, valószínűleg vesznek tőle vért.

2017. nov. 6. 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!