Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám elmúlt egy éves és...

A kutyám elmúlt egy éves és még nem tüzelt. Ez normális?

Figyelt kérdés
Kinti kutyus, de gondolom csak észrevettem volna, ha tüzel. Vagy előjelei vannak? Gondolom nem olyan észrevehetetlen, nem? Mert akkor vérzett volna és a helye meg a kennelje is valamelyest véres lenne. Csak azért kérdezem, mert állatorvosunk azt mondta, hogy az ivartalanításig várjuk ki az első tüzelést, utána mehetünk. Vagy akár most is mehetnénk, ha nem is tüzelt? Normális ez egyáltalán? Köszönöm a választ.
2012. jan. 15. 07:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan, hogy csendes tüzelés. Nézz utána.
2012. jan. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Akiteki ***** válasza:
100%
Fajtától is függ. Nagyobb testű kutyák később kezdenek tüzelni. Magyar agaram a második szülinapját megvárta.
2012. jan. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A legjobb tüzelés előtt ivartalanítani, de nekem az első tenyésztésre szánt kutyám 18 hónapos múlt amikor először kezdett tüzelni, gondolhatod h már tűkön ültem h mi van vele. Ők ilyen fajták de a gazdi mégis megijed.
2012. jan. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mostmár kicsit megnyugodtam. :)
2012. jan. 15. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!