Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Más cicájával is előfordul ilyen?

Más cicájával is előfordul ilyen?

Figyelt kérdés
Elég idős már a cica, úgy kb. 2 éve fogadtam be, szegény nagyon rossz állapotban volt, de rendbejött, szép nagy kandúr kerekedett belőle. Tegnap egész nap nem keverekedett elő, de napközben láttam, hogy egy lány cicát kerget, egy másik kandúr társaságában, ma pedig amikor reggel felkeltem, itt volt az ajtóm előtt és alig bír menni, és egész nap csak fekszik meg alszik. Tegnap viszont úgy futott, mint akit puskából lőttek ki. Márciusban is ugyanilyen volt, 1 napig nem volt, aztán jött és a hátsó lábára rá sem tudott állni, 3 nap múlva meg már megint kergetőzőtt. Mi történhetett?
2010. máj. 31. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:

100% HOGY VEREKEDETT!

Nekem is 2.5 éves kandúrom van, nem bír magával, hajtja a farka!

és mikor szereztem neki lányt, azzal együtt elkezdtek csavarogni, ahányan vannak, annyi felé!

és szinte mindig sérüléssel jönnek haza!

a legnagyobb ellenségei: kutya, autó, görény.

ha huzza maga után a hátsó lábait akkor el lett roppantva a gerince!

az én cicám azon is tul van, illetve volt egy gerinc közeli harapása, de már semmi baja!

Ha a hátsó lábai hidegek akkor valami duzzanat miatti vérrög eltömte a hátsó lábaihoz vezető ipszilon vénákat!

Ki kellene heréltetni akkor nem bocsátkozna verekedésekbe.

2010. máj. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tuti nem látta orvos! pedig nem ártana beoltatni sem!
2010. máj. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Állatorvos szerint kb. 7 éves lehet, más aki ért a macskához, azt mondta van 10 éves is, én nem értek hozzá, de idősnek biztos hogy idős. egy hónapja kiesett egy foga is.

Nem húzza, csak sántikálva megy. Főleg akkor ha tudja hogy látom. Ha pl. kint van az utcán és nem látja, hogy figylem, akkor normálisan közlekedik.

2010. máj. 31. 16:19
 4/6 A kérdező kommentje:
Még mielőtt valami nagyon okos, átkozódna hogy miért van a macska az utcán: azért mert nem úgymond házi cica, társasházban lakom, napközben idejár enni, és ha jó az idő akkor itt is szokott maradni, kertben fekszik vagy itt a lépcsőházban, amúgy meg egész nap járkál.
2010. máj. 31. 16:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Párzási időszak van és a másik kandúrral nem csak követik együtt a nőstényt,hanem biza meg is verekszenek egymással érte,és ez egyértelmű az alapján amit leírtál.Ivartalaníttasd,hogy megkíméld a sok elszenvedett sérüléstől,és így akár még 8évig is a társaságod lehet,csak ahhoz idős,hogy verekednie kelljen és valószínű,hogy most már mindig ő marad alul,és ezt már nem bírja sokáig.
2010. máj. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Csak verekedett...ha nem ivartalanítod akkor hozzászokhatsz..
2010. jún. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!