Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ki mennyit foglalkozik a...

Ki mennyit foglalkozik a cicájával naponta? Itt a játékot értem ezalatt, a simizéseket leszámítva.

Figyelt kérdés
Igénylik a macskáitok a mindennapi játékot veletek közösen vagy elvan magában?
2011. márc. 24. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mikor milyen kedve van.Van olyan, hogy egész nap le sem tudom magamról vakarni, követne még oda is, ahova a király is gyalog jár... de olyan is, hogy inkább bemászik az ágy alá és ki sem lehet onnan szedni.Ilyenkor próbálkozok,hátha van kedve játszani.Néha bejön,néha nem :) szerintem tudja a cica mennyi az aktuális igénye, különben is egy elég öntörvényű jószág. :)
2011. márc. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ma reggel pl arra ébredtem fel, hogy gyömöszöli a maciját a szoba közepén. De viszont a folyosón nem hajlandó egyedül játszani, inkább leül és néz, míg nem foglalkozok vele. Most úgy belegondolva, ő nem nagyon szokott egyedül játszani, általában kiköveteli a kis cuki nézésével, hogy játsszak vele. De hogy ez naponta mennyi lehet... Szerintem úgy 3 óra részletekben.:)
2011. márc. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az enyém egész nap játszana és mindig kiköveteli magának és amikor munka utána egy órát ki akarok kapcsolódni, vacsi kis ez kis azt csináni szinte lelkiismeretfurdallásom van hogy akkor nem foglalkozok vele..
2011. márc. 24. 14:22
 4/4 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Igen ilyen nálam is elő szokott fordulni, hogy esetleg nincs rá időm, hogy játsszak, vagy annyit játsszak vele, ő olyankor este éli ki magát, természetesen rajtam...:) De már odáig elfajult a cica, hogy ha elmegyek itthonról, olyan megvetően tud rám nézni, hogy csak na... Szörnyűek!:)

2011. márc. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!