Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen surun es hogyan takarit...

Milyen surun es hogyan takaritjatok a macskaitok eteto / itato taljait?

Figyelt kérdés

Azt vettem eszre, hogy a vizes tal alja kezd elszinezodni. (Vizko)

Nem tudom, hogyan kellene ezt kitakaritani, vizkooldoval meg se szabad.

Egy honapos a tal. A szaraz taposst egy heten 1x, a konzerveset mindennap el mosom.



2017. nov. 14. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Nyugodtan vízkő oldozhatod a vizes tálját. Csak sokszor öblítsd ki.
2017. nov. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ecettel prímán lejön a vízkő. Hagyd benne állni egy kicsit. Mi is úgy csináljuk.

A vizestálját igazából elég ritkán takarítjuk, mert amúgy se nagyon használja, inkább a kutyák táljából iszik. A kajás tálját naponta elmosom, sima meleg vízzel legtöbbször.

2017. nov. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A kajás tálkát minden nap, melegvizzel és mosószerrel amivel a saját tányérjainkat is mossuk. természetesen nagyon alaposan el kell öblíteni. a vizes tálkát heti 1-2x szoktam átsikálni hogy a vízkő lejöjjön róla :)
2017. nov. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A száraztáposat heti 2-3 alkalommal. A vizeset minden nap. A nedves táposat minden étkezés után. Az almot naponta, ha kakil azonnal mert nagyon büdi. Teljes alomcsere allomtál fertőtlenítéssel kb. hetente.
2017. nov. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A nedves kajásat szinte minden nap, bár sokszor tisztára nyalja. A száraztáposat hetente, a vizestálat pedig néha ecetes vízkőoldóval kitisztítom, de nem nagyon szokott inni belőle, csak a mosogatóból, csapból, kádból, pohárból...
2017. nov. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!