Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicatartók mivel takarítjátok...

Cicatartók mivel takarítjátok a szőnyeget?

Figyelt kérdés
Most mem a mindennapos porszívózásra gondolok,hanem a komolyabb tisztításra.A cica előtt vanish-t használtam de most nem merek ilyen vegyi anyagot használni, mivel félek ha marad a szőnyegben véletlenül,és a cica belefekszik aztán meg lenyalja a bundájáról mérgezèst okozok.Minden ötletre kíváncsi vagyok! ☺

2017. febr. 27. 15:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem szőnyegem nincs de felmosni nekem is kell. Ha nagy kosz nincs, mosogatószerrel szoktam, ha a macska nagyon nem bír magával közben, tíz percre bezárom a boxába. Ugyanis teljes izgalomba jön a felmosórongy láttán és rágcsálni akarja. A mosogatószer pedig nem olyan agresszív tisztítószer. A padlóról egyébként se nyalogatja, csak a rongy érdekli.
2017. febr. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
25%
Nos,valójában,ha cicát tartasz,jobb ha nincs nagy szőrü szőnyeg,se cica xd.A szőnyeget egy vizes szivaccsal lehet áthúzni,igy kijön belöle a szőr.Persze a porszivozás is jó ötlet xd!
2017. febr. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ecetes vízzel és gumikefével. Persze szőnyege válogatja, a miénk strapabíró darab, direkt olyat vettünk, ami nem kényes, mert van két kutya is, szóval bírnia kell a szőnyegnek a strapát.
2017. febr. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,ment a zöld pacsi. Én nem konkrétan a szőrre gondolok-azt simán felporszívózom-hanem arra,hogy azért csak koszolódik a szőnyeg.Az ecetet kilőttem,mert bőrirritációt és szintén mérgezést okozhat. Valami teljesen ártalmatlan tisztítószert keresek.😊
2017. febr. 27. 17:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs az ecettel, nem töményen, hanem hígítva használom én is. Ezzel mosok fel konyhát is, ahol két kutya (köztük egy bőrbeteg) és macska rendszeresen "takarít" sokszor a friss felmosás után, egyiknél sem okozott semmi problémát. Már harmadik éve használom így.
2017. febr. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gőzölőgép! Olyszerű lesz tőle a szőnyeg, a mélyebb koszokat is kihozza, még a láthatatlan szőrt is
2017. márc. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszához azért hozzátenném, hogy a műszálas szőnyegek nem biztos, hogy bírják. Mi például ezért nem tudjuk használni. :(
2017. márc. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gőz jó ötlet! 👍
2017. márc. 3. 00:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!