Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám miért dorombol...

A macskám miért dorombol állandóan?

Figyelt kérdés
Még megsimogatnom se kell, ha reggel fölkelek és meghallja a hangomat már hallom, hogy elkezd dorombolni. Vagy ha mellettem alszik a párnán, fordulok kettőt, és akkor is elkezd dorombolni. Ha meg az ölembe alszik, akkor is állandóan dorombol, amíg el nem alszik, és ha közben fölkel, szintén dorombol amíg vissza nem alszik. Szóval ÁLLANDÓAN, nem csak akkor ha simogatom. Arról nem is beszélve, hogy mindig jön utánam, nem tudok úgy átmenni egyik szobából a másikba, hogy ne jöjjön utánam. Még ha alszik, akkor is fölkel, ha észreveszi, hogy nem vagyok ott. És folyton, szinte már erőszakosan kéri, hogy simogassam, úgy töfködi a kezem. Normális, hogy egy macska ennyire ilyen?

2017. nov. 18. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Akárcsak az enyém. 😀
2017. nov. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nincs rajta egy gomb, amit simogatáskor megnyomsz és dorombolásra készteti :D


Nagyon cuki, ő ilyen, imádja kifejezni a szeretetét :)


Az én macskám pont az ellentéte, látszik rajta hogy imád de amúgy abszolút nem dorombol, bújni sem szokott.

2017. nov. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Normális. Erősen kötődik hozzád, úgy is mondhatjuk, hogy szeret :)

Az enyém is hasonló.

2017. nov. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az ő esetében a dorombolás = a mosolygással.

Elég, ha meglát, már mosolyog.

2018. jún. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!