Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Öt hetes kiscicám beleszagol...

Öt hetes kiscicám beleszagol a kajába és úgy csinál mint ha el akarná ásni. Ez azt jelenti hogy később akarja megenni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 1. 08:21
 1/4 anonim ***** válasza:

szia! nekünk is amikor voltak kiscicáink,be akarták kaparni az etelt, mint a kakijukat. a cicák nem ássák el

a kajájukat, mint a kutyik. inkább valami tisztaságmánia lehet.még nem tud különbséget tenni a szagok között, így inkább mindent el akar "takarítani"nagyobb korukra ez megváltozik.

üdv.

2010. jún. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én cicám már 3 éves, és nem múlt el ez a szokása. Néha-néha még mindig kapar.
2010. jún. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az hogy el akarja kaparni a kajáját azért van mert igy fejezi i a nem tetszését! az én cicám is csinálja amikor már nem kell neki a kajája...
2010. jún. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Azért kapar a kaja mellett hogy eltegye későbbre. Mintha elásná. Azt jelenti hogy "tetszik, csak most nem kívánom vagy nem vagyok éhes"


Ha nem tetszik neki a kaja, akkor csak otthagyja.

2010. jún. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!