Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez lehet valamilyen betegség?

Ez lehet valamilyen betegség?

Figyelt kérdés
A kiscicám néha-néha tüsszent egyet, kb óránként 1-2x. Voltunk állatorvosnál 2 hete (nem emiatt, csak oltás) és azt mondta hogy egészséges a cica. Más tünete nincs, a hangulata jó, nem folyik az orra vagy könnyezik a szeme, csak ezt a tüsszögést vettem észre.
2017. nov. 22. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Hát lehet, de szerintem elég veszélytelen..Ha jól tudom állatok is lehetnek allergiások..Kérdezz rá az állatorvosnál azért, ha van, csináltass egy tesztet, nagyban javíthatod a cica életminőségét.
2017. nov. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kiscicánál gyakran tapasztalható, hogy játszik, aztán a nedves kis orrára rátapad a szösz, ezért tüsszöghetnek. Ha huzamosabb ideig (mondjuk még egy hétig) fennáll vagy esetleg erősödne, akkor kérdezz rá a dokinál mindenképpen.
2017. nov. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért ha ezt napokig folytatja, akkor el kell vinni orvoshoz. Lehet légúti fertőzés, asztma, stb.
2017. nov. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!