Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan szoktassam össze őket?

Hogyan szoktassam össze őket?

Figyelt kérdés
Van egy 3 éves, nagyon öntudatos, ivartalanított nőstény cicám. Öreg dobermannommal jól kijött, de őt el kellett altatni, viszont 3 hét múlva jön az új kis jövevény. Szerintetek mit kellene tennem, hogy ne bántsa a kiskutyát a macsek? Ráadásul nagyon féltékeny is. Ja és még valami, mindketten bejöhetnek a lakásba, tehát elkerülhetetlen a sok találkozás.
2010. jún. 1. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Eleinte elkerülhetetlen lesz a napi többszöri csihi-puhi, de idő kérdése és a cica beletörődik, hogy új családtag érkezett. Biztos sokat fog duzzogni is, de ilyenkor mindig adj neki valami finomat vagy egy kicsit vedd magadhoz.
2010. jún. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem akarlak ijesztgetni,de találj ki valamit mert kiszedi a kiskutya szemét,ha tényleg annyira öntudatos.Nekem sajna nincs ötletem de féltem a kiskutyát. Láttam már ilyet.
2010. jún. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm Mindkettőtöknek!
2010. jún. 1. 14:35
 4/4 shelli ***** válasza:
4 éve van lány cicánk és 5 hete fogadtunk be egy kb fél éves kutyust. Mostanra már szó nélkül elmennek egymás mellett. A kutyus csak játszani akar vele még néha próbálkozik de ha fúj rá a cica otthagyja. Egyszer karmolta meg az orrát ez elég volt hogy megtanulja a cica nem játék. De borzasztóan aggódtam az elején hogy hogy fogadja a macsek, de sokkal jobban ment mint gondoltam. Persze az első héten látszott a sértődöttség a cicán.
2010. jún. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!