Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskák érzik, ha fáj az...

A macskák érzik, ha fáj az embernek valahol?

Figyelt kérdés
Sziasztok, a macskám fél éves, benti, hihetetlenül aranyos teremtés. Állandóan velem van, ha itthon vagyok. Ha mosogatok ő oldalról nézi, ha fürdök, ül a kád szélén vagy fürdik velem, éjszaka a hasamon alszik ha a hátamon alszok, ha a hasamon alszok, akkor ő a hátamon. Állandóan dorombol, nyalogat, néz engem. És észre vettem, hogy ha fáj nekem valahol, akkor ő oda fekszik. Ha a fejem fáj, akkor köré fekszik, ha a torkom, akkor a nyakam körül fekszik, stb.. Szerintetek megérzi, hogy hol fáj nekem?
2017. nov. 30. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem így tapasztaltam. Tojik rá, hogy mim fáj, ö a fejem mellé fekszik és várja, hogy fél hullaként is cirogassam.
2017. nov. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges.Mamámnak a fájós lábára feküdt a cicus.Aztán mikor már nem fájt neki,akkor már az ölébe feküdt :D
2017. nov. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem, ha görcsöl a hasam akkor rá szokott feküdni és dorombol. Enyhülni is szokott tőle a fájdalom, de lehet, csak beképzelem. :D Máskor nem szeret rajtam feküdni.


Mikor páromnak epilepsziás rohama volt a kutya jelezte (azóta többször is) és utána a macskák is odajöttek és egész este mellette virrasztottak, pedig nem igazán kedvelik, többnyire fel sem jönnek az ágyra, ha ott van.

2017. nov. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem vettem észre ezt. Nekem mindig a nyakamban alszik :D
2017. nov. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is úgy vettem észre, hogy megérzi a macskám a fájdalmamat, sőt a hangulatomat is.
2017. nov. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!