Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kinek meddig bírja egy adag...

Kinek meddig bírja egy adag szilikonos macskaalom?

Figyelt kérdés
A tasakon 25-30 napokat írnak de én általában 15 nap után szörnyűnek találom és lecserélem. Rossz márkát veszek vagy ez a 25-30 nap túlzás? Esetleg a macskámnak brutális az emésztése? :)
2017. nov. 30. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Hetente cserelem az almot.


Ugye a kakit egybol kiszeded?

2017. nov. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem 3-4 hétig simán bírja. Kakit minden nap kiveszem,és felkeverem. Aldis 8 literes alom 2000 forint. Egyszerre kb.5 litert öntök a wc-be,és zárt wc-t használunk. Egyáltalán nem büdös,és nem is koszos az alom. Mondjuk napi 1 kaki van,és pisi se túl sok. Én úgy vettem észre,( ivartalan nőstény cicám van)hogy kandúroknál általában nem tart ki olyan sokáig az alom-ismerősöknél ezt látom,aztán cáfoljon meg valaki ha mégsem.😊
2017. nov. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Elso vagyok.


Macskaja valogatja de nagyon figyelj oda. Van, amelyik tok finnyas es par pisi utan nem megy ra, tartogatja. De van olya, amelyiket nem zavarja. Ha visszatartja, kesobb nehezebb lesz pisilnie, begyulladhat stb.


Kanduroknal kell odafigyelni, mert vekonyabb a hugycsovuk

2017. nov. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!