Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van kedvetek önkénteskedni...

Nigra kérdése:

Van kedvetek önkénteskedni macsekokkal?

Figyelt kérdés
2010. jún. 2. 08:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

hm ideiglenes befogadásról van szó?

Vagy miről?

2010. jún. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

ideiglenes befogadás, gazdakeresés, vagy az aktuális rendezvény szervezésébe besegítés, menhelyi önkéntesség, segítségnyújtás macsekos gazdiknak, ivartalanításról etetésről, mindenről, aki amihez ért és kedvet érez


Nigra

2010. jún. 2. 09:06
 3/12 anonim ***** válasza:
És ez helyileg hol lenne?
2010. jún. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

országosan. mindenki ahol tudja, ott csinálja. a kapcsolattartás főleg online fog müködni, esetenként telefonon, és évente egy találkozót tervezünk, olyan helyen ami mindenkinek viszonylag könnyen megoldható. ha nagyon szükséges mert valaki nagyon nem tud odajutni akkor elmegyünk érte, ne maradjon ki a kellemes dolgokból se (pl bográcsolás) :)


Nigra

2010. jún. 2. 09:22
 5/12 anonim ***** válasza:
Én cicafanatikus vagyok! Nekem nagyon is lenne kedvem segíteni, ha tudnék! Helyileg hol lenne?
2010. jún. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ja bocsi, már látom. :)
2010. jún. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

akit érdekel az írjon rám privit és akkor mondom a részleteket mailben vagy ha van MSN-etek akkor ott, csak ide nem írhatom ki az elérhetőségeimet, mert már múltkor is p**csánrugdostak, hogy ne reklámozzak :D



Nigra

2010. jún. 2. 09:26
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia ! Engem érdekel , kérlek írj nekem privátban bővebben a dologról ! Köszönöm :)
2010. jún. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Cicafanatikus! nme tudok neked privátot írni! :( írj légyszi te nekem
2010. jún. 2. 10:41
 10/12 anonim ***** válasza:
Külföldről nem lehet? Nagyon szívesen segítenék :(
2010. jún. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!