Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hol, hogyan tudnék önkénteskedni?

Hol, hogyan tudnék önkénteskedni?

Figyelt kérdés

19 éves egyetemista vagyok (lány), és arra gondoltam, h. a nyáron szívesen önkénteskednék állatmenhelyen, v akárhol, ahol állatokon segíthetnék. HA az lehetséges lenne, legszívesebben macskákkal foglalkoznék, mert pl. kutyám sosem volt, nincs tapasztalatom velük.

sztetek lehet csatlakozni bármilyen alapítványhoz, v menhelyhez? milyen kritériumok lehetnek? nem tudtok olyan helyről, ahol önkénteseket keresnek? ( Budapest, és Tata környékén kellene.)


2011. jún. 2. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:

hali

Náluk biztos lehet, egy barátnőm is jár oda vasárnaponként, neki két kutya a pártfogoltja...


[link]


Sok sikert, szép cél!!

És én is inkább a macskákkal foglalkoznék...nekik különösen érzékeny a lelkük, több idő kell nekik mindenre...

2011. jún. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia

minden menhelyen szívesen fogadnak önkénteseket én úgy tudom. Elkél a segítő kéz. Nézz körül a menhelyek honlapján, biztos találsz valami infót, telefonszámot.

Húgomék szoktak járni a Győri menhelyre, kutyát sétáltatni - nagyon örültek neki (a menhelyesek is meg a kutyák is ).


itt van pl. a Tatabányai Tappancs állatotthon honlapja, elérhetőségekkel - hívd fel őket és érdeklődj, mikor és mit tudnál segíteni.

[link]

2011. jún. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


itt görgess le, ott van az önkéntes munka...

2011. jún. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nem feltétlenül ragaszkodsz a kutya-macska vonalhoz:


[link]

[link]

2011. jún. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!