Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért van az hogy egész nap...

Miért van az hogy egész nap bent van a macska a házban és mikor ki akarom rakni éjszakára alig akar kimenni?

Figyelt kérdés
még elöfordul hogy ellenkezik is, hogy lehet ilyen ez a macska?? egész nap bent van és már éjszakára se akar kimenni, pedig én kiteszem mert 1 beszarik 2. ne zavarja itt a dolgozo emberek álmát senki nem fog felkelni éjszaka a hulyeségei miatt, én ugy gondolom igyis tök jo élete van mindig bent van jo kajákat kap, a macska am is éjszakai állat hogy lehet ilyen arcatlan hogy nem akar kimenni ejszakára se?? igy is hálás lehet nekunk.

2017. dec. 10. 17:17
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
93%

Mi az alomban az undorító? A macska elkaparja, amit csinál, még csak nem is látod. Ki kell naponta takarítani, és kész.

Az megint más, hogyha csak kint van egy macska, mintha nappal a fűtött lakásban van, és pont éjjelre van kirakva, amikor még hidegebb van. Ez így nem jó neki.

Nem arcátlan, hanem fázik kint.

2017. dec. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
95%

"Nem fog engem egy macska beidomitani úgy hogy meg wc-t is csinaljak neki idebent, itt nálunk az ember a fonok nem a macska."


Elég nagy a sötétség nálad... :(

2017. dec. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Vagy ez vagy kitiltom a házból véglegesen, nem tudom ahhoz mit szolna ez az isten átka.
2017. dec. 10. 20:13
 14/24 anonim ***** válasza:
95%

Tudod nem kötelező macskát tartani.

Ha ennyire undorodsz tőle akkor meg egyáltalán nem is tanácsos.


Ha már beszoktattátok, akkor ez a minimum hogy bent lehet. Alap hogy alom kell neki. Mi ebben az undorító? A benti macskatartás ezzel jár, miért nem tájékozódtatok erről mielőtt macskátok lett?


Talán gondolj bele az ő helyébe, hogy fázik odakint és ezért nem akar kimenni. Miért nem mész te ki éjszakára, hogy kipróbáld?


És miért idomítana téged a macska, vagy miért lenne ő a főnök? Csak mert vannak igényei? Az minden élőlénynek van tudod...

2017. dec. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
92%

[link]

Fsznak kérdezel ha nem hallgatsz senkire csak fröcsögsz össze vissza. Primitív és ostoba vagy.

2017. dec. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
94%
Ilyenkor decemberbe már nappal is rohadt hideg van nemhogy éjjel.Érthető,hogy szegény macs nem akar kimenni.Esetleg megpróbálhatnátok,hogy télen nappal engeditek ki és éjjel lenne bent.De a macskák simán kibírnak egy éjszakát anélkül,hogy beszarnának vagy bármi más problémát okoznának.Egyébként,ha kitiltod előfordulhat,hogy majd elcuccol olyan amberekhez akik nem érzik fenyegetve magukat egy macska miatt.
2017. dec. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
86%

Bent van egész nap a fűtött házban, egyértelmű, hogy nem akar este kimenni, amikor mínuszok vannak.

Akkor inkább legyen kint nappal és éjszakára engedjétek be.

Az alom meg muszáj ha bent is van, elég kellemetlen lehet neki tartogatni egész nap.

2017. dec. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
85%

Ha ennyire sotet vagy minek hirdeted azzal hogy kiirsz egy ilyen kerdest?!?

A macska erzo leny es lehet ujjat mondok neked de kepzeld wc-znie kell es fazik is. Nektek nem valo allat. Vegyel pluss cicat. Atyam ilyen 1 kerdest. Az esz megall!!! Ha troll vagy ha nem igy is ugy is tok sotet vagy. Remelem nem fogsz szaporodni. Eleg sotet vegleny van mar a vilagban. A cicat meg adjatok inkabb olyannak aki szereti a cicakat es felfogja esszel hogy a cicat gondozni is kell nem csak kirakni a minusz 10 fokba!!!

2017. dec. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
nekem nem valo állat?? legjobb kajákat kapja whiskas, kitekat, minöségi tejet, friss vizet mindig, nezz bele a hiradoba és meglátod kinek nem valo allat te fsz, csomo pénzt költunk rá, semmi baja nem lesz odakint csak már elszemtelenedett, pedig egy macska akarata itt akkor se fog teljesulni csak ha én is ugy akarom és én nem akarom.
2017. dec. 12. 20:12
 20/24 anonim ***** válasza:
91%

"legjobb kajákat kapja whiskas, kitekat, minöségi tejet"


Te tényleg troll vagy, mert ennyire ostoba nem lehetsz...

Ezek a legsz.rabb kaják, konkrétan nem alkalmasak macska etetésére. Tejet meg alapból nem adunk macskának.

2017. dec. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!