Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért van az hogy egész nap...

Miért van az hogy egész nap bent van a macska a házban és mikor ki akarom rakni éjszakára alig akar kimenni?

Figyelt kérdés
még elöfordul hogy ellenkezik is, hogy lehet ilyen ez a macska?? egész nap bent van és már éjszakára se akar kimenni, pedig én kiteszem mert 1 beszarik 2. ne zavarja itt a dolgozo emberek álmát senki nem fog felkelni éjszaka a hulyeségei miatt, én ugy gondolom igyis tök jo élete van mindig bent van jo kajákat kap, a macska am is éjszakai állat hogy lehet ilyen arcatlan hogy nem akar kimenni ejszakára se?? igy is hálás lehet nekunk.

2017. dec. 10. 17:17
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
87%
A macska nem a tulajdonod te elnyomó szar. Neki is vannak jogai!
2017. dec. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Amig en tartom el addig az en tulajdonom, es miért lennenek ezek szar kajak?? Ti tényleg hülyék vagytok nem veszekszek mostmar veletek, nagyon tudom sajnálni az ilyen embereket.
2017. dec. 12. 21:38
 23/24 anonim ***** válasza:
91%

Miért lennének ezek szar kaják, kérdezed.


Milyen állat a macska? Ragadozó állat.

Mit eszik egy ragadozó állat? Húst.

Mennyi a hústartalma ezeknek a kajáknak? 4%. A többi része nem hús, hanem víz, gabona és szemét.


Talán így érthető még neked is. Nem kell velünk veszekedni, meg sajnálni sem. Nyilván itt mindenki más hülye, csak te vagy a helikopter.

2017. dec. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
87%

Hát pedig akkor is ezek a legrosszabb dolgok amiket csak adhatsz neki, konkrétan...

Alaposan olvass utána a macskatartásnak, azt javaslom.

Elég alapvető infó, hogy az állatoknak hasmenése van a tejtől. Ha még ezt sem tudod, akkor elég felkészületlenül kezdtél bele az állattartásba.

Ha meg ilyen szemetetekkel eteted a cicát, akkor feltehetőleg nincs is túl jó bőrben, szerintem tutira megbetegedne odakint.

2017. dec. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!