Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ti adtok karácsonyra ajándékot...

Ti adtok karácsonyra ajándékot a macskátoknak?

Figyelt kérdés

2017. dec. 24. 17:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
51%
Rendeltem 3 alvózsákot, karácsonyra ért ide, de nem ajándéknak vettem, szóval nem szoktam nekik alkalmakra venni, csak ha kell nekik valami.
2017. dec. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
25%
Élő egeret kell neki adni, azt dijazná.
2017. dec. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
61%
Én vettem egy dreamies jutifali tartó egér játékot neki, olyan kelj fel jancsi jellegű dolog, jutifalit raksz bele és ahogy döntögeti, meg játszik vele, kipotyog belőle a finomság. Ritkán kap ilyen jutifalit, de ezt aranyosnak találtam, legalább "megdolgozik" érte. Már ősszel akartam venni, de 2hete megláttam rossmannban, mondom, egye fene. Ja meg pár gourmet márkájú konzervet (akciósan 🤔😀).
2017. dec. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
47%
Jutalomfalatokat (szárított csirke, kacsa, tonhal) és macskamentás egeret.
2017. dec. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
34%
Igen, 1-1 csomag Dreamies jutifalit. :)
2017. dec. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
33%
Lazackrémes falatkákat.
2017. dec. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
41%

Nem.

Megkapnak mindent, amire szükségük van (a "szükségük" van itt persze tág értelemben értendő)

2017. dec. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
24%
Aha felkaptam a kandalló mellől es meg fel se ebredt csori mar ki is raktam a házból, mondtam neki boldog karácsonyt, éjszakára mindig kidobjuk.
2017. dec. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
63%
Netről rendeltem egy hete ilyen kis macskamentás párnácskát a cicáinknak, karácsonyra szántam volna nekik, de miután megrendeltem, akkor láttam, hogy valamikor január végén érkezik meg ._. Viszont ma kaptam egy rokonunktól ilyen kis lézeres kulcstartót, szóval az lényegében inkább az ő ajándékuk :D Már ki is próbáltam, de épp lustálkodtak és fel sem álltak, amikor a lézerrel odavilágítottam melléjük, csak nézték, ahogy a kis pötty ide-oda mászkál a földön és ennyi xd
2017. dec. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
34%

Én alutálkákat szoktam venni, de idén elmaradt sajnos. Úgyhogy főztem nekik is vacsit, több-kevesebb sikerrel. Meg kaptak prémium tápot, mondjuk ezt máskor is megveszem.

Gyerekként mundig csokit kapott a macska, szilveszterre meg vörös boros tejet. Mind elfogyasztotta, de én nagyon hülye voltam.

2017. dec. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!