Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen magas energiatartalmú...

Milyen magas energiatartalmú tápot ajánlatok 10 éves, sovány cica etetésére?

Figyelt kérdés
A véreredménye alapján olyan, mint egy fiatal cica. Szervi elváltozást sem találtak nála. Emellett iszonyú vékony, a gerinccsigolyák látszanak. Az orvosok sem tudják mi baja lehet. Időnként hányni is szokott, ez azonban teljesen kiszámíthatatlan mikor és mitől. Jelenleg Kiss-Kiss szuperprémium tápot eszik. Nyersen csak a szalonnát hajlandó enni, csirkemellet meg sem eszi. Tehát barfozás nem az igazi..

2018. jan. 1. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:

A Royaltól az enyém elkezdett gyarapodni, sőt hízni. Hm. A húsról azt tudom mondani, hogy a bolti csirkét az enyém sem eszi meg. A háztól vett nyulat viszont megette. Más is írta már itt, hogy a bolti halat nem szerette a macska, csak amit horgásztak.

Esetleg ha tápban gondolkodunk, akkor valami olyat kéne neki adni ami érzékeny emésztésre jó. Összetételét meg kéne nézni. A Royalt csak a mi példánk volt, mert le akarom szoktatni róla én is.

Esetleg valami felszívódási zavarra gondolnék. (Pont pl. fehérje felszívódás).

2018. jan. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálunk a vesebeteg cicámnak voltak ilyen tünetei.

A Hill's Prescription Diet k/d segíthet. Miután a kicsi elment, az egészséges cicámnak is ezt a tápot adtam.

2018. jan. 2. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mi és az állatorvos is erre gyanakodott. Hihetetlen, de teljesen egészséges cicát jelzett vissza a vérkép is... De kipróbálom a tápot! Köszi
2018. jan. 2. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!