Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az egyik cicámnak már nagyok...

Az egyik cicámnak már nagyok a kölykei, de nem engedi őket mászkálni!? (lent folyt)

Figyelt kérdés
Már nagyon-nagyok a kölykök és berakta őket egy picike dobozba, amiben alig férnek el. Ma kivettük őket, mászkáltak meg ettek tejet és virslit, de az anyamacska visszarakta őket a dobozba. Ezelőtt már kb. 20-szor elköltöztettem őket nagyobb helyre, hogy legalább meg tudjanak moccani, de mindig visszarakta őket!Hogy vegyem rá, hogy ne rakja vissza őket? Nagyon rossz ott nekik, a doboz pici és magas a fala, még kimászni sem tudnak. Pedig kint nagyon jól voltak, félek, hogy bajuk lesz, ha nem mozognak meg az a doboz hideg és sötét helyen van. SEGÍTSETEK, MERT NAGYON AGGÓDOM!!!
2010. jún. 5. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vedd el onnan a pici dobozt,rakj oda helyette egy jóval nagyobbat,és alacsonyabb falut.Pont oda rakd ahol az első volt.
2010. jún. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
talán az elözö dobozt dobd ki és a nagyobbat elöször ugyan oda rakd utána meg ahol ugy gondolod hogy máshol jobb rakd oda a nagyobb dobozt!ha nincs már a kicsi doboz akkor a nagyba kéntelen vinni.vegyétek ki a kicsiket a dobozból és mikor indulna az anya cica vissza vinni akkor ti rakjátok arébb az anya cicát és adjatok neki cica jutifalatkák és igy tudni fogja hogyha kint vannak a kicsik akor jó történik vele:)....tudom hogy nem kutya fére ne értsék de a én cicámmal is igy volt és nála ez be vált:)egy trobát meg ér
2010. jún. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
na sikerült?
2010. jún. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom!

Nem rakhatunk oda másik dobozt, amilyet írtatok, mert az egy olyan rész, ahol nincs talaj, csak egy kiálló polcszerűség, ami elég magasan van. Befedtük a dobozt, addig nem rakta el őket, most pedig megint kinyitottam a dobozt. Remélem, nem rakja el!

2010. jún. 6. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!