Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskának lehet adni junior...

Macskának lehet adni junior kutyatápot? Nem lesz tőle semmi baja?

Figyelt kérdés
Volt egy kiskutyám, amit sajnos fél éves korában el kellett ajándékoznom.:( Most van egy kiscicám, de még maradt kutyatáp, de nem az a nagy darabos, hanem ilyen kicsi falatok, junior kutyatáp. Adtam a cicámnak 3-4 falatot, megette, ízlett neki, de nem tudom lesz-e valami baja tőle. Ugye nem lesz beteg vagy ilyesmi? Egyelőre nem merek neki többet adni.
2010. jún. 6. 08:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lesz baja. Mi is szoktunk kutyatápot adni a macseknak ha éppen elfogy a macskatáp, mert különben inkább éhen hal, minthogy tápon kívül bármit megegyen. :)
2010. jún. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
oké, köszi:) Ez a macska amúgy mindenevő, csak kidobni azt a tápot nem akarom, kutyának jelenleg (és még jó darabig nem tudnám adni) de ha nem lesz baja, akkor majd néha kap belőle:)
2010. jún. 6. 09:08
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja tőle, de ne kizárólag ezzel etesd, mert a kutyatáp nem fedezi a macska szükségleteit. Persze ha mellé mást is kap (rendes macskakaját), akkor semmi baja nem lesz.
2010. jún. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, úgy gondoltam, hogy macskatápba keverem, de nem is minden nap, hanem csak heti 1-2 alkalommal, és így szép lassan elfogyna. Mellette persze kapná az eddig megszokott kajáit.
2010. jún. 6. 09:12
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baja nem lesz tőle, nyugodtan adhatsz neki. A mi macskáink mindig kutyakonzervet kapnak, meg macska-száraztápot.


Viszont a macskatápgyártók szerint attól lehet baja, ha hosszú ideig csak kutyatápon él, mert hiánya lesz valami nyomelemből, vagy ilyesmi (ez egy macskatáp zacskóján olvastam).

2010. jún. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Na, látom beelőztek :)
2010. jún. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Túl sűrűn ne adj neki,mert előbb utóbb megugat.

Ez volt a vicc része,de szerintem se árthat neki.Főleg úgy bekeverve.

2010. jún. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, most megnyugodtam:) Ez elfogy, amúgy sem sok van, utána nem adok neki, csak nem akarom kidobni.
2010. jún. 6. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!