Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Eltünt a a cicám! De hova?...

Eltünt a a cicám! De hova? Tegnapelött még játszottam vele és sokat lustálkodott. Nem lehet hogy vemhes lett és azért ment el?

Figyelt kérdés
De mondjuk ez lehetetlen mer egy 4-5 hónapos nőstény cica még nem ivarérett pedig nőtt a hasa és már eltelt 3 hónap segytetek nekem?
2008. okt. 27. 07:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Az eltünése alatt telt el 3 hónap?

3-4évesen biztos nem vemhes. AZ én cicám most lesz fél éves és neki is nagyon nagy a pocija, mert szereti a hasát, de nem vemhes. Szerintem csak elment körülnézni, vissza kell jönnie, de nem akarlak megijeszteni, de az is lehet, hogy elüthette az autó :S

2008. okt. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehetetlen hogy vemhes lett.Előfordulhat hogy elindult felfedezőútra a szomszédokhoz.Kérdezd meg a szomszédokat hogy látták-e
2008. okt. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
és kb hány nap után jön vissza?
2008. okt. 27. 10:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy visszajön,de lehet,hogy bajba került,nem akarlak elszomorítani,de meglehet. Ha nincs semmi baja,csak csavarog,akkor visszajön,mert éhes lesz ám... :-)
2008. okt. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!