Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nagyon beteg a cicám. MI baja...

Nagyon beteg a cicám. MI baja lehet?

Figyelt kérdés

Kb 2 hete kezdődött, közben úgy nézett ki, hogy javulgat, de kezdek nagyon félni. A tünetei a következők: iszonyúan lefogyott, csont és bőr a cica, lázas, a szemei gennyesek, a szőre fénytelen. Amúgy étvágya van, eszik rendesen, és iszik is. Viszont nagyon büdös, amúgy egy elég tiszta kandúr, de most a bundája is tiszta genny. Pár napja az ágyamra odapisilt, pedig ilyet sosem csinált eddig. Seb nem látható rajta, bár mivel szeret kalandozni megesik hogy verekedés miatt kikopik a szőre.

Szerintetek érdemes állatorvoshoz vinni, vagy már nincs értelme? :'( Nem ismertek olcsó állatorvost? (sajnos nem sok pénzem van:() Pár napja adtam neki 1 pici darab algopirint, attól jobban lett.


2010. jún. 6. 14:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

A frász tör ki az ilyen kérdésektől!

Ha két hete szenved az a szerencsétlen állat nem igaz nem jutott eszedbe állatorvoshoz vinni!!!!!????

Lehet megúsztad volna 3000Ft-ból most meg már lehet hogy 5ször ennyibe is fog kerülni vagy el kell altatni.

Szóval emeld fel szépen a telefont és hívjál ki egy állatorvost, ha más nem azért hogy elaltassa. Basszus ha gyereked lenne azzal is így bánnál??

2010. jún. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nem ezt kérdeztem, amúgy pedig én nem sokat tudok tenni max a szüleimet nyaggatni...mivel még nem vagyok olyan korú
2010. jún. 6. 14:53
 3/14 anonim ***** válasza:
Meg fog dögleni, mert sz@rsz abba, hogy szólj a szüleidnek vagy ők sz@rnak abba, hogy a macskád ne forduljon fel. Kezdj beletörődni. F@szért kell az ilyeneknek állat...
2010. jún. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem szólj a szüleidnek és hívjatok ki, vagy vigyétek el egy állatorvoshoz még ma
2010. jún. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Van a macskáknak egy fip nevű betegsége az is lehet de lehet hogy más baja van.Én sem nézném tétlenül ha ilyen sokáig szenvedne az állat de igaz ami igaz nem mindenki hívja ki állatorvost.Azért ha rosszabbodik az állapota hívjátok ki.Állatorvost a környéketeken biztos találtok.Nem mondtad hol laktok...
2010. jún. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

A szüleidet simán fel lehetne jelenteni.

UTOLSÓ SZEMÉT SZARHÁZI EMBEREK.

2010. jún. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
én mindent megteszek h meggyógyuljon, egész nap ápolgatom,mosdatom, etetem, pucolok utána de ha kihívom az orvost és még én kapok ki, vagy nem fizetik ki a szüleim :'''''''''(, és még azis kétséges, hogy kijönne e,ha én hívom. A szüleim meg azt mondják, hogy meg fog gyógyulni és ne aggódjak. Nincs valami olyan társadalmi szervezet, ahol ingyen megvizsgálják?
2010. jún. 6. 15:03
 8/14 anonim ***** válasza:

Keress másik gazdát a cicának, a saját érdekében.

Akkor talán túléli szegény.

2010. jún. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem írtad, hogy hol laktok. Próbálj a környéketeken valamelyik alapítványtól, menhelytől segítséget kérni, a neten megtalálod.


Azért szomorú, hogy éppen azok a szervezetek, akik a gazdátlan, elhagyott állatokon próbálnak nap mint nap erőn felül segíteni, "gazdánál" élő állatokat kell, hogy megmentsenek ingyen, mert sok ostoba embernek csak addig jó a macska, amíg megfogja az egeret, a kutya meg, amig a házat őrzi. Ha baj van, pusztuljanak vagy gyógyuljanak meg maguktól.

A szüleidet állatkínzásért fel lehet jelenteni, ezt jó lenne, ha megemlítenéd nekik. Ha már maguktól nem képesek orvoshoz vinni azt a szegény állatot, majd a feljelentés hatni fog.

Sajnálom, amikor -nyilvánvalóan jószándékú- gyerekek kétségbeesve kérnek a kis kedvenceiknek segítséget, mert anyagilag kiszolgáltatottak a sivárlelkű, embertelen szüleiknek. Sajnos sok ilyen van. Túl sok! Ezért ne a gyereket bántsátok, nem ő tehet róla!

2010. jún. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Atyaég, szegény cica. :(

Legalább hívj fel egy állatorvost, és kérj tőle tanácsot. Elmondod a tüneteket, lehet hogy tud rá valamit mondani. Azt is megkérdezheted hogy mennyibe kerülne a kezelése, hátha nem is olyan sok. Vagy ha sok megkérdezheted hogy lehet e részletben fizetni, vagy ilyesmi. Elmondod mi a helyzet, csak nem olyan szívtelen a doki hogy ne segítsen.

És embergyógyszert ne adj a cicának!!

2010. jún. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!