Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Segítség, valaki rendeét már...

Segítség, valaki rendeét már zooplusról banki átutalással?

Figyelt kérdés

Eddig mindig utánvéttel fizettem,de pár száz fttal így mindig drágább.

Nem is ezzel van a bajom,hanem a futárszolgálattal. Kiszámíthatalan,hogy mikpr hozzák, és gy akran fel se hívnak mielőtt kiszállítanák (ceska posta vagy mi)

úgy döntöttem,hogy előre utalok, és így dpdvel hozzák ki.

Elég nagy összegbem rendelek most,mert cica útort is szeretbék venni.

Félek,hogy nem érkezil meh és a pénzemet se fogpm viszont látmo,pedig nagyon megbízhatónak tűnik.

Abbam bízok ezzel a dpdvel normálisan nYomon lehet követni,mikpr érkezik meg,és fel hívnak legalább előtte hogy otthon leszek e.


Amivel eddig hozattam futárszolgálat, nem tudtam sose nyomonkövetni,emailben hiába küldtek linket, sose működött.

Valakinek van tapasztalata?



2018. febr. 1. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A DPD az egyik legmegbízhatóbb futárszolgálat itthon. Ha pedig az utalástól tartassz akkor használj Paypal-t, de amúgy semmi gond nem lesz.
2018. febr. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én pont most várok a zooplusról egy csomagot utánvéttel, kedd este rendeltem, szerda reggel kaptam emailt hogy átadták a futárszolgálatnak. Azóta semmi, se sms vagy e-mail a futárszolgálattól hogy mikor várható, az emailben lévő nyomonkövető számsort pedig ennek a ceska posta által ajánlott oldalán nem tudom hova beírni hogy hol tart a csomag, számomra értelmezhetetlen.

Viszont én szinte egyik futárszolgálattal se vagyok megelégedve, vegyesen, gondolom futártól függően megbízhatóak. Ennek a ceskanak van egy futárja, aki nagyon rendes, előtte mindig felhív hogy már a közelben van és az intézmény hátsó utcájáról jöjjön vagy elölről (tudja hogy hátul van a parkoló rész és pl kutyatápot ott csak átrakja a csomagtartómba), viszont van olyan futár is aki csak bevágódik az irodába minden egyeztetés nélkül, leb*ssza a láthatóan kutyatápot is tartalmazó csomagot, nem érdekelve hogy összetörte benne a hozzá csomagolt műanyag akvarisztikai cuccokat és már rohanna is, alá se irat. De ugyanilyen van a MLP-nél és a gls-nél is, vegyesen sofőrtől függően van jó és rossz tapasztalatom.


Én az utánvét híve vagyok, kicsit olyan típus vagyok hogy egyszerűbb nem odaadni a pénzt vagy így reklamálni ha valami nem oké a csomaggal, mint utána szaladni a pénzem után amit már elutaltam, de mégse jó vagy sérült amit küldtek. Másrészt ismerősöm szerint aki átutalással is szokott fizetni az a tapasztalat, hogyha már el van utalva a futár nem kézbesít olyan lelkesen, hajlamosabb nem próbálkozni addig a csengetéssel vagy hamar arra hivatkozni hogy megtagadták a csomagátvétet. Faramuci helyzet az biztos, de magával a zooplus oldallal én meg vagyok elégedve, mert a rájuk eső résszel sosem volt probléma.

2018. febr. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Huszonezret fizettem úgy, hogy a kártyaadatokat adtam meg. 4 napon belül hozta a DPD a csomagot. A sofőr kb 5-10 perccel az érkezés előtt hívott. Rendes volt. A 20 kg-os csomagot leres nélkül behozta a bejárati ajtóig.


Régen a nagyobb megunt cuccaimat is DPD-vel szállíttattam a vevőhöz. Soha egyetlen alkalommal sem volt gond. Pedig küldtem asztalt, szivattyút, szőnyeget, könyveket, stb.

2018. febr. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Kata-92 ***** válasza:
100%
Én többször rendeltem átutalással, nagy összegben is, egyszer 50 ezer forintért és nem volt semmi probléma. Vettem akkor 10 kg royal canin maine coon kitten macskakaját, bútort, önitatót melegítő párnáz stb. Visszaigazolásban írták, hogy aznap indítják el a csomagot, amikor megérkezett az utalás. Elutaltam és visszaigazolták, hogy megérkezett a pénz másnap már a futárszolgálatnál volt és azutáni nap meg is kaptam. Kb 2 nap volt tehát. Én sokszor rendelek onnan mivel maine coonokat tenyésztek és kaját pl onnan rendelek nekik tenyésztői kedvezménnyel és szoktam banki átutalással fizetni még nem volt probléma
2018. febr. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
43%
Többször rendeltem,de mindig sérült terméket kaptam.A hörcsög ketrecemet előre kifizetem úgy küldték hogy a termék nem az eredeti dobozában jött És törött volt az emelete. ugyan a felét vissza fizetek de akkor is! A madár hinta is silány és hiányos volt. A kutyatáp zsákja sérült! Én soha többet nem rendelek tőlük!
2018. febr. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Ja és előre utalással nem a dpd szállit hanem a szlovák posta!
2018. febr. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia,Én kb 1 éve innen rendelek.A Zooplusal még nem volt gond.A dpd kicsit fura,futára válogatja,de általában vagy email vagy sms jön,de inkább email,Csakbvolt már hogy kb. a szállítás előtt 10 percel jött az email.Szoktam nekik borravalót adni,ez sokat segít.
2018. febr. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!