Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A húsra a lejárati dátum az...

A húsra a lejárati dátum az úgyis vonatkozik, hogy fagyasztóban volt?

Figyelt kérdés

Az előre csomagolt, supermarketes pl. tescos husokon van lejáratidátum.

Ez arravonatkozik, hogyha simán hűtöben tartom, s nem fagyasztóban?

Ha fagyasztóban tartottam akkir tovább jó?


Különben nem értem, hogy a BARF-osok hogy csinálják, mert ezek a husok a legjobb esetben is a cimke szerint 2 hónapig jók, de gyakran csak 3 hétig.


Amúgy bocsi a kérdésért, de teljesen noob vagyok a témába.


Magamnak sosem főzök. A macskáimmal, bár még nem barfozok de szoktam nekik főzni néha, meg nyers húst, szívet is adni.

És olvastam, hogy a BARF szerint etetők azok gyakran több kg. azaz több hónapra való húst tárolnak a fagyasztóban, így felmerült a kérdés...


2018. febr. 2. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

Mélyhűtőben tovább is eláll, persze, nekem van, hogy akár két hónapig is tárolom ezeket a húsokat - emberi fogyasztásra is, nem csak állatoknak.

Bár utána már főzés nélkül nem adnám oda, arra inkább kifejezetten friss (nem előrecsomagolt!) húst válassz.

2018. febr. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A lejárati dátum arra vonatkozik ha hőtőben tartod. Ha lefagyasztod akkor akár egy évig is eláll.
2018. febr. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Ment a pont mindenkinek!
2018. febr. 2. 15:04
 4/4 anonim ***** válasza:
33%
Családban nem tudsz valakit megkérni, hogy tanítson ki? Anyukádat, vagy mittudomén. Mielőtt valakit megmérgezel... :DD
2018. febr. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!