Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kukába rakott cicák? Többi lent!

Kukába rakott cicák? Többi lent!

Figyelt kérdés

Ma délután találtunk egy konténerben 2 kiscicát, 1 hónaposak, 3 zacskóba becsomagolva! Szerencsére még éltek, de nagyon sírtak már szegénykék! Állatkórházba vittük őket, ott találtunk nekik gazdit!

Hogy tehet vki ilyet??? Véleményem szerint az ilyen nem ember...


2010. jún. 6. 22:02
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
71%

Én ilyenkor nagyon szégyellem, hogy az emberi fajhoz tartozom. Nem is találok szavakat.

Ez lenne a homo homo sapiens?

Akkor jobb lett volna ha az emberiség nem jön ki a barlangból...

2010. jún. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
91%
Az ilyen tényleg nem ember... de sajnos vannak ilyenek :-(
2010. jún. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
93%
az ilyen ember-ről mit gondolok?...övele is ilyet tegyenek ,húzzák át egy vas sinen aztán szikével kinozák kb 1 óráig az útán meg egy fára kell akasztani az ilyen embereket:@ vagy csk kinozni míg ki nem purcan!!!!!!
2010. jún. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:
95%
Az ilyen tényleg nem az... Nem tudom mit szólna ahhoz ha vele is ezt tették volna anno... Nem értem az ilyen embereket... Nincsenek érzéseik?:O én nem tudnék egy tehetetlen kis állatot a sorsára hagyni, föleg nem egy kukába...
2010. jún. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim válasza:
93%

1., Az nem homo sapiens sapiens? Vagy direkt írtad így?

Amúgy tényleg szörnyű...

2010. jún. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
10%

"Én ilyenkor nagyon szégyellem, hogy az emberi fajhoz tartozom. Nem is találok szavakat.

Ez lenne a homo homo sapiens? "


Mért egy kutya vagy egy gorilla mit csinált volna 2 cicakölyökkel?

megette volna.

2010. jún. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
81%

Simán csak homo sapiens-t akartam. :-S

Amikor ilyet olvasok, tiszta ideg leszek, kinyílik a bicska a zsebemben.

2010. jún. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
91%

Igen, megette volna, mert ragadozó, és táplálkozik.

Szerinted ez egyenlő azzal, hogy egy ember zsacskóba csomagolva kukába teszi a kiscicákat, hogy órákon keresztül szenvedjenek, vagy ha kapnak egy kis levegőt, esetleg több nap után halljanak éhen???

2010. jún. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Ma két kis cicus megmenekült, de ki tudja hány végzi így? Erre nem képesek az emberek, hogy egy kis állatról gondoskodjanak, mit várunk miért nevelnék ezek tisztességesen a gyerekeiket???
2010. jún. 6. 22:14
 10/27 anonim ***** válasza:
93%
Hát az utolsó amit mondott... Ebbe belegondolni is elég szar. De ha most agyon üti sem lesz jobb. Ma ez szerintem elfogadhatatlan, mert egy ivartalaníttatás teljesen alap dolog, aminek rengeteg előnye van. Jó, nem mindenkinek van sok pénze, de ha nem engedheti meg magának, hogy ivartalaníttassa a macskát, akkor mondjuk vegyen kandúrt. Vagy ne is tartson állatot ha ilyenre képes. Áh...
2010. jún. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!