Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Más szerint is félelmetes a...

Más szerint is félelmetes a házimacska párzási éneke?

Figyelt kérdés
2010. jún. 6. 22:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem félelmetes, hanem szörnyű! Ráadásul én olyannyira szerencsés vagyok, hogy minden évben az ablakom alatt párzanak, és sokszor részem lehet benne, hajnali 3-kor.
2010. jún. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem mókás! Mintha kisbabák sírnának!
2010. jún. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
91%

Én nagyon utálom,a multkor majd szivinkfarktust kaptam,mert hallottam valami zajt,vagy hangokat de nem tudtam mi az,mire a végén kiderült a macskák.

De azért az se semmi,a multkor láttam discovery-n,hogy állitolag azért is orditanak a macskák,mert a nönemü macskának fáj az aktus,mivel a fiu cicának,tüskés belülröl a micsodája.Nem semmi

2010. jún. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
100%
Rendszerint meg vagyok győződve róla,hogy csecsemősírást hallok. Utálom.
2010. jún. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
én is hallottam már, de nem tudtam, hogy ez az :D azt hittem összevesztek... XD
2010. jún. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Most az én ablakom alatt csinálják, onnan jutott eszembe.
2010. jún. 6. 23:04
 7/25 anonim ***** válasza:
Szerintem is félelmetes! mikor éjjel felébredek rá, akkor hirtelen nem tudom mi van aztán azt hiszem hogy kisbaba, majd rájövök hogy macskák, de úgy félek hogy megölik egymást vagy nem tudom. Na igen meg amikor így nyavalyognak én meg pont arra járnak, úgy tudnak nézni, mint akik mindjárt rám ugranak és szétkarmolnak. Ilyenkor félek tőlük:S
2010. jún. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
13%

"nönemü macskának fáj az aktus,mivel a fiu cicának,tüskés belülröl a micsodája"


Tüskés a nyavaját! Ki talál ilyet ki?

2010. jún. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

A teremtő Isten személyesen. XD

"A hímek péniszén hátrafelé mutató tüskék találhatók, melyek a pénisz kihúzásakor hozzáérnek a nőstény vaginájának falához."

[link]

2010. jún. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
Kellemes dolog az, éjfél és hajnali 3 között. Nem is tudom, talán ahoz tudnám hasonlítani, mint mikor a rajzfilmekben ilyen "szellemek" vonyítanak. Az én macskámnak egyébként is elég érdekes hangja van... : D
2010. jún. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!