Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez komoly? Topapro.hu ingyen...

Ez komoly? Topapro.hu ingyen perzsa cica ez igaz?

Figyelt kérdés

2018. márc. 1. 11:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Persze, 25% fajtiszta perzsa, 75% uv macsek (utcai variáns).
2018. márc. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, mert ráakadtam ilyen hirdetésekre, és nem csak cica volt, kutya, ló, papagáj is ingyen.
2018. márc. 1. 11:39
 3/23 anonim ***** válasza:
94%

Igen, aztán kiderül, hogy külföldön van.

És csak a szállítást kell kifizetni.

Előre.

Aztán a macsek (kutya, ló, papagáj, egszarvú) meg nem érkezik meg.

2018. márc. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Magyarország van megadva. És azt írta, hogy ha érdekel valakit írjon levelet.
2018. márc. 1. 11:46
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Onnantól leszel komolyan vehető ember, amint rájössz, hogy soha, semmi nincs ingyen. Valahol megfizeted az árát.
2018. márc. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
De ha elhiszed mégis, hogy igaz, akkor gyerünk, írjál levelet. Csak arra figyelj nagyon, hogy ne fizess túl sokat.
2018. márc. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Én nem akarok venni semmit csak érdekelt, hogy mi ez. Egyébként, mire gondoltál az alatt, hogy Valahol megfizeted az árát?
2018. márc. 1. 11:53
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Rákerestem a hirdetésekre.

Nem látod, hogy ezeklnek google fordítóval man "magyarul" megfogalmazva a szövege?


"van egy tiszta fehér hó perzsa cica szabad elfogadásra ő nagyon szép és kedves csak kapcsolatba lépni velem e-mailben, ha érdekli ez a szép cica "


"Imádnivaló egészségesek, hímek és nők, 12 hetes Perzsa kiscicák, lövések és wormingek. Nagyon édes és játékos, kérem küldjön nekem e-mailt a kiscicákról. Kösz...."


Az, hogy Magyarország van odaírva, nem jelent semmit. Bárki bármit írhat oda.l

2018. márc. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Akkor ez mire jó neki?
2018. márc. 1. 11:55
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Előbb már írta valaki. Felveszed a kapcsolatot vele, visszaír, hogy igen, van ilyen macska/kutya/bármi, pont olyan, amilyet te szeretnél. De az alom sajnos mondjuk Franciaroszágban van, a szállítást neked kellene intézni. Mond egy összeget, te kifizeted, vársz. Aztán jön egy levél, hogy sajnos megbetegedett az állat, nincs zsé a gyógyítására és amúgy is a tiéd, fizesd ki. Kifizeted, vársz. Aztán ír, hogy jaaaa, most derült ki, hogy kellene útlevél a macskának, plusz karantén, miegymás, ezek ennyibe-annyiba kerülnek. Kifizeted, vársz. Utána kiderül, hogy spéci szállítódoboz kellene. Ezt is kifizeted. És amíg fizetsz, addig lesz mindig kifogás, hogy éppen mi kell még, miért nem tudják elküldeni.
2018. márc. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!