Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Csak egy macska született?

Csak egy macska született?

Figyelt kérdés
Az anyamacskának nem ez az első szülése.A lényeg hogy az előző esetben 5 kismacska lett de most csak egy jött elő.Nekem kicsit fura,hogy most csak 1 darab van.
2010. jún. 9. 10:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg a pocakját, hogy nincs-e benne még kiscica. Előfordul, hogy csak egy születik, az enyémnél is volt ilyen. De sajnos az is előfordul, hogy nem tudja a többit megszülni, és akkor sürgős orvosi segitségre van szüksége.
2010. jún. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az is lehet h a többit megedte, az én cicám is csinált ilyet, h 1-2t megevett :S

úgy hallottam azért csinálják ezt, emrt látják rajtuk h nem képesek az életben maradásra

2010. jún. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*megette
2010. jún. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az enyém meg szült hármat és másnap mire felkeltem még egyet. AZtán elmentem dolgozni, és estére lett még egy ötödik is :)

Lehet hogy ő is ellik még párat.

2010. jún. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyugi..,lehet még kibújik pár kiscica..,van hogy eltellik pár óra a szülések között!Vagy a másik,hogy a többit nem birja világra hozni,de akkor orvosi segitség kell ,mert elpusztulhat az anyamacska is.
2010. jún. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekünk úgy volt hogy 3 cica született nem gondoltunk semmi rosszra (2.alma volt)nemsokára ki lett ivartalanítva -ez volt szerencséje- és a doki még talált halott kiscicákat a méhében. szerencsére semmi baja sem lett ,de belehalhatott volna
2010. jún. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!