Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A bátyám belerúgott a macskámb...

A bátyám belerúgott a macskámba, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tudom, szaladjak az állatorvoshoz! Húsz euróm van összesen, "zsebpénz". Még annyi sem, de mindegy. Nem tudom mit tegyek, mennyi lenne a vizsgálat plussz a recept. Teljesen ki vagyok, a sírás is rám tört. Neki az csak egy dög , de én szeretem! Nem értek hozzá, de gondolom nincs eltörve, mert járkál rá. A combjánál fáj neki. Fogalmam sincs, hogy mit tegyek.. Nem sajnálom a pénzt, még nemcsak arról van szó. Én kis korától nevelgetem, dédelgetem más meg tönkreteszi. Falun lakok, nem könnyű elcipelni az orvoshoz buszon, autóm nincs.
2018. márc. 14. 14:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A szüleid nem tudnak segíteni?
2018. márc. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Komoly baja nem lehet ha rááll a lábára.
2018. márc. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Semmi baja nincs a Cirminek.
2018. márc. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Megkérdezem a patikába h adnak e rá valamit neki. Nincs jobb ötletem.
2018. márc. 14. 15:19
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

Hát a patikába elmehetsz de ők nem fogják tudni megmondani, hogy nincs-e valami belső sérülése a cicának.

Ha bármi erre utaló tünete van, fizesse csak szépen a bátyád az állatorvost, mert erre simán rámehet szegény pára.

2018. márc. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%

Patikából NE kérj rá gyógyszert, mert fogalmuk sincs, hogy mi az, ami az állatnak is jó, és milyen adagolásban! Egy csomó emberi fájdalomcsillapító, gyulladáscsökkentő halálos méreg a macskának!

Várd meg a szüleiteket, és akkor vigyétek el együtt állatorvoshoz, ha sántikál, a bátyád meg fizesse ki, akár utólag vagy részletben is a szüleiteknek a vizsgálat, kezelés árát.

2018. márc. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%

Ha nem biceg, hanem normálisan jár, akkor nem hiszem, hogy eltört a lába, legfeljebb fáj neki, mint pl. nekünk, ha elesünk. De nem biztos, hogy legközelebb is megússza.

Előzd meg a bajt, és fenyítsd be a bátyádat. Mondd neki, hogy még egy ilyen, és minden lehetséges módon lejáratod, és elterjeszted róla, hogy állatkínzó.

2018. márc. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Anyám adott még hozzá. Inkább elviszem a dokihoz, úgyis csak akkor nyugodok meg. Remélem, hogy semmi komoly baja nincs. Majd megírom a fejleményeket.
2018. márc. 14. 21:48
 9/9 anonim ***** válasza:
Hogy van a cica, mit mondott a doki?
2018. márc. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!